Ti...... - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 40441

#575 ne: 15-02-2010, 22:14:09
Ti qe je kaq au-iu... :D
(edhe une sjam me pak xhanem...) LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#576 ne: 15-02-2010, 22:15:53
Tiiiii tiiiiii tiiiiiiiiiiiiiiiiii iiii.....LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 16-02-2010, 13:15:10
Ti...aaaaa ti tiiiiiii LOL

#578 ne: 16-02-2010, 13:21:37
Obobo.. ti...! :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 16-02-2010, 13:22:34
ahahah ti.....qe ke ndonje hall? LOL

#580 ne: 16-02-2010, 13:25:55
jo jo, po ty tka dal nami per e eger shume... :P
ruaj reputacionin! LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 16-02-2010, 13:27:21
Juu, qe po vrisni njerez neper forum.. :D

#582 ne: 16-02-2010, 13:28:55
Ti qe po e shijon vdekjen... LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 16-02-2010, 13:30:07
Ti qe do mbetesh e ve.. :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 16-02-2010, 13:32:24
Ti...qe po tregohesh reaksionar... ruaju LOL


Wind.....ti shume e bute LOL

#585 ne: 16-02-2010, 13:33:50
Ti qe do mbetesh e ve.. :D

ahahaha... Ti qe s'do me braktisesh kurre! LOL

miss... ti qe je gjysma ime e eger... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 16-02-2010, 13:35:26
Ti...qe imponon me zor Brenton....e frikesove... LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 16-02-2010, 13:37:47
Ju.. qe doni te ma merni shpirtin me deshire.. :D

#588 ne: 16-02-2010, 13:38:52
Ti qe del vullnetar me tmar shpirtin, binde missin per kete fakt! :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 16-02-2010, 13:39:12
Ti...qe ate gram shpirt qe ke mbaje per vete...se ne nuk e duam LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 16-02-2010, 13:39:45
Ti qe del vullnetar me tmar shpirtin, binde missin per kete fakt! :D

Une nuk njoh vullnet moj... LOL :P

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 16-02-2010, 13:40:46
Ju qe s'doni shpirtin tim, car tjeter deshironi? LOL

#592 ne: 16-02-2010, 13:41:10
Ty te duam veshkat! LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 16-02-2010, 13:41:39
Ty...te duam vullnetin... LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 16-02-2010, 13:43:08
Ju qe doni veshkat do t'jua jap komplet me gjithe sistemin perjcelles.. :D

#595 ne: 16-02-2010, 13:44:44
hahahahahaaa... ti ngordhc! pis! LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#596 ne: 16-02-2010, 13:44:53
Ti...beje pak te veshtirin o burre se u shite fare LOL LOL

#597 ne: 16-02-2010, 13:45:14
Ti qe ngele tu mngatrru me brentin... LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#598 ne: 16-02-2010, 13:46:05
E shoh qe keni mbete keq per veshka, dhe po jua dhuroj.. ca te keqe ka?

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 16-02-2010, 13:46:40
Ti qe je mesu mu ngaterru me te vegjel, me mua ke kujdes se ngelesh ne rrjete.. :D

Temat e fundit