Ti...... - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 41727

#625 ne: 16-02-2010, 14:29:36
Flashin maje per vete, se deri te une i bi shume gjate... :P

Miss ske ngrene akoma ti?

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 16-02-2010, 14:31:09
Jo pra nuk kam ngrene...do ju ha juve tani LOL


Ika ika....ju perqafoj...  :perqafim :perqafim

Ty Brento jo se me ule karmen...  :P  :perqafim


#627 ne: 16-02-2010, 14:31:59
Ty te befte mire, gjak, shnet dhe men ishalla... :D :perqafim

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#628 ne: 16-02-2010, 14:33:48
Ti qe ta ngrita dy x vallai, e tashi me thote u can do this only once per hr..  :D
Séshte faji im qe s'reziston ti me shpesh.. :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 16-02-2010, 14:42:23
..ahh tiii..(dmth une)..qe nuk mendon  gjate ^o) ^o) :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#630 ne: 16-02-2010, 17:39:47
Ahhhhhhhhhhhh ti      ahhh tiiiiiiii.......... ...... :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 17-02-2010, 15:38:44
Du bist mein sonnenlicht :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 17-02-2010, 17:38:45
Ti......na ke tradhetuar fare ne netet e gjata.... LOL  :perqafim

#633 ne: 17-02-2010, 17:41:07
Du bist mein sonnenlicht :)
Lefteri kshu eee? :P LOL

Ti miss ke bere mungesa... ose me eshte dukur mua keshtu...

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 17-02-2010, 17:45:33
E ke nga malli Wind...se une 1 dite nuk jam futur vetem....( jo per gje po te le ti te mos futesh?) LOL  ;)

#635 ne: 17-02-2010, 17:50:02
Ti dhe une bashke duhet ta bejme me fjale qe te mos hyje asnjera dhe te bejme pushim, sa t'na zhduket sezoni te pakten... :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 17-02-2010, 17:59:06
ahahahhah jam dakort....po ca do beje Leftoja thuaj.....se do ta kepus malli LOL  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#637 ne: 18-02-2010, 23:51:17
goc e pakapshme

#638 ne: 18-02-2010, 23:53:49
ti ke kohe qe rri i merzitur

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#639 ne: 18-02-2010, 23:55:01
qe me kupton gjithmone

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#640 ne: 18-02-2010, 23:56:33
Ti qe me do me shume se veten.... :D

#641 ne: 18-02-2010, 23:57:25
ti qe ke pershtypje te gabuar per vulin, seshte pederast! ;)


LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#642 ne: 18-02-2010, 23:59:49
qe je njishi forumit
naten window

#643 ne: 19-02-2010, 00:00:48
ti qe duhet te behesh alegro si ne fillim. :)
naten e mire

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#644 ne: 19-02-2010, 00:01:45
Ti  qe me ngrit karmen  :D

#645 ne: 19-02-2010, 00:04:10
Ti qe s'ke sherim... :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#646 ne: 19-02-2010, 00:06:28
Ti qe me ben te vuaj.... :D

#647 ne: 19-02-2010, 00:07:49
Ti qe do vete te vuash! :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#648 ne: 19-02-2010, 00:12:56
Ti qe me terhjek  keq.... :D

#649 ne: 19-02-2010, 00:15:15
Ti qe nganjehere flet per veten tende e qe une ste mar vesh... :P LOL

Temat e fundit