Ti...... - 26 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ti......

Ti......

· 1883 · 38938

#625 ne: 16-02-2010, 14:29:36
Flashin maje per vete, se deri te une i bi shume gjate... :P

Miss ske ngrene akoma ti?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 16-02-2010, 14:31:09
Jo pra nuk kam ngrene...do ju ha juve tani LOL


Ika ika....ju perqafoj...  :perqafim :perqafim

Ty Brento jo se me ule karmen...  :P  :perqafim


#627 ne: 16-02-2010, 14:31:59
Ty te befte mire, gjak, shnet dhe men ishalla... :D :perqafim

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#628 ne: 16-02-2010, 14:33:48
Ti qe ta ngrita dy x vallai, e tashi me thote u can do this only once per hr..  :D
Séshte faji im qe s'reziston ti me shpesh.. :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 16-02-2010, 14:42:23
..ahh tiii..(dmth une)..qe nuk mendon  gjate ^o) ^o) :D

 • Postime: 12234

#630 ne: 16-02-2010, 17:39:47
Ahhhhhhhhhhhh ti      ahhh tiiiiiiii.......... ...... :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 17-02-2010, 15:38:44
Du bist mein sonnenlicht :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 17-02-2010, 17:38:45
Ti......na ke tradhetuar fare ne netet e gjata.... LOL  :perqafim

#633 ne: 17-02-2010, 17:41:07
Du bist mein sonnenlicht :)
Lefteri kshu eee? :P LOL

Ti miss ke bere mungesa... ose me eshte dukur mua keshtu...

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 17-02-2010, 17:45:33
E ke nga malli Wind...se une 1 dite nuk jam futur vetem....( jo per gje po te le ti te mos futesh?) LOL  ;)

#635 ne: 17-02-2010, 17:50:02
Ti dhe une bashke duhet ta bejme me fjale qe te mos hyje asnjera dhe te bejme pushim, sa t'na zhduket sezoni te pakten... :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 17-02-2010, 17:59:06
ahahahhah jam dakort....po ca do beje Leftoja thuaj.....se do ta kepus malli LOL  :D

 • Postime: 2568

#637 ne: 18-02-2010, 23:51:17
goc e pakapshme

#638 ne: 18-02-2010, 23:53:49
ti ke kohe qe rri i merzitur

 • Postime: 2568

#639 ne: 18-02-2010, 23:55:01
qe me kupton gjithmone

 • Postime: 12234

#640 ne: 18-02-2010, 23:56:33
Ti qe me do me shume se veten.... :D

#641 ne: 18-02-2010, 23:57:25
ti qe ke pershtypje te gabuar per vulin, seshte pederast! ;)


LOL

 • Postime: 2568

#642 ne: 18-02-2010, 23:59:49
qe je njishi forumit
naten window

#643 ne: 19-02-2010, 00:00:48
ti qe duhet te behesh alegro si ne fillim. :)
naten e mire

 • Postime: 12234

#644 ne: 19-02-2010, 00:01:45
Ti  qe me ngrit karmen  :D

#645 ne: 19-02-2010, 00:04:10
Ti qe s'ke sherim... :P

 • Postime: 12234

#646 ne: 19-02-2010, 00:06:28
Ti qe me ben te vuaj.... :D

#647 ne: 19-02-2010, 00:07:49
Ti qe do vete te vuash! :D

 • Postime: 12234

#648 ne: 19-02-2010, 00:12:56
Ti qe me terhjek  keq.... :D

#649 ne: 19-02-2010, 00:15:15
Ti qe nganjehere flet per veten tende e qe une ste mar vesh... :P LOL

Temat e fundit