Ti...... - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 43665

#675 ne: 19-02-2010, 01:11:54
Ti qe do braktisesh nga une tani... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#676 ne: 19-02-2010, 01:12:59
Ti qe deri ne frymen e fundit sdo me le vetem..... :D

#677 ne: 19-02-2010, 01:13:51
Ti do kishe te drejte vetem po vdiqa tani... :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#678 ne: 19-02-2010, 01:15:10
Ti qe e di te verteten dhe nuk e pranon...LOL

#679 ne: 19-02-2010, 01:16:09
Posi, o do dali e jotja o s'ka! :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#680 ne: 19-02-2010, 01:17:36
Ooooooooooo..ti qe me hyn kshtu ngadale ne zemer.... :D

#681 ne: 19-02-2010, 01:18:44
O ti, :S ika une! :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#682 ne: 19-02-2010, 01:22:17
Ti qe me le kurr.... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 19-02-2010, 17:41:45
Ti.....ncncnncncncn cncn ti..... :D

#684 ne: 19-02-2010, 17:43:28
Ti... i lexove kto gjonat? :S LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 19-02-2010, 17:50:28
Ti.....cfare mendon se jam une...gogole eeee? LOL

#686 ne: 19-02-2010, 17:55:13
O ti, kshu tka dal nami thash! Jo se mendoj une ashtu! :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 19-02-2010, 17:57:34
Ti....mos dëgjo se ç'thotë bota, ato janë fjalë të kota... LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#688 ne: 19-02-2010, 19:54:16
ti qe spo e kthen njer koken po ngele duke na kthyer kurizin

#689 ne: 20-02-2010, 00:47:38
Ti qe do qe njerezit te te shohin ne sy! :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#690 ne: 20-02-2010, 00:50:32
qe ma ke lene fiksim te shof njer ne sy

#691 ne: 20-02-2010, 00:52:09
Ti qe s'i hoqe nje here keto fiksimet...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#692 ne: 20-02-2010, 00:58:16
ti qe me ngre gjithmone moralin

#693 ne: 20-02-2010, 01:00:39
Ti duhet te kuptosh cfare do nga vetja dhe nga te tjeret qe te clirohesh perfundimisht... :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#694 ne: 20-02-2010, 01:05:12
qe po mundohesh kaq shume me mua

#695 ne: 20-02-2010, 01:11:30
Ti qe s'e kupton qe s'po mundohem fare. :D Gjerat s'jane aq te nderlikuara sa do ti besh ti...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#696 ne: 20-02-2010, 01:14:27
tiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiii

#697 ne: 20-02-2010, 01:17:59
Une pra... :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#698 ne: 20-02-2010, 02:00:39
Ti qe me tradhton para syve te popullit...LOL

#699 ne: 20-02-2010, 02:11:26
Ku kshu? :O

Temat e fundit