Ti...... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 39264

#725 ne: 20-02-2010, 20:31:36
Ti, mos ja ler mangut! LOL

 • Postime: 12234

#726 ne: 20-02-2010, 20:31:51
Tiiiii....qe pranove me vetedeshire te marr edhe tjetren...LOL


Po ku te tradhton burri ty mojjj

#727 ne: 20-02-2010, 20:32:24
Ti shif mire ke ke perpara pastaj shkruj! ^o)

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 20-02-2010, 20:33:27
Ti qe ma rrit karmen cdo dit :D  :P

#729 ne: 20-02-2010, 20:37:19
Ti ke sens kinez humori! :D

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 20-02-2010, 20:38:32
Ti qe ke sens humori vietnami :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 20-02-2010, 20:39:28
Ti...qe ke trup kinezi....  :P :P

#732 ne: 20-02-2010, 20:39:54
Ti qe i persekuton notat! :D

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 20-02-2010, 20:41:04
Ti qe je si dimri ne Siberi :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 20-02-2010, 20:43:32
Ti....diedhiiiii ne Antarktide...  :D

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 20-02-2010, 20:44:38
Ti qe je si jeta ne Mars :D

#736 ne: 20-02-2010, 20:47:40
Ti! Mu hiq sysh! ^o)

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 20-02-2010, 20:49:16
LOL
Ti qe nuk paske nerva hiq :D

#738 ne: 20-02-2010, 20:49:38
Sa seriozisht me merr ti... :D

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 20-02-2010, 20:50:52
Ti qe serioziteti dhe ti jeni si nata me diten :D

#740 ne: 20-02-2010, 20:52:10
Ti qe paske pa vetem anen time te gallates... ^o)
hehehe LOL

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 20-02-2010, 20:53:09
Ti qe sdi me qesh hiq :D

#742 ne: 20-02-2010, 20:54:21
Ti me qafsh hallin! :P

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#743 ne: 20-02-2010, 20:55:25
Ti ma ngritsh karmen :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 20-02-2010, 21:01:58
Tiii..... ca bere mire?  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 21-02-2010, 00:37:18

Ti....qe ke humbur mendjen ke humbur LOL

e kam fjalen per dreamm LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 21-02-2010, 00:37:51
Ti qe jeeee....Stafi.. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 21-02-2010, 00:39:19
Ti...qe duhet te me dhurosh mua ate fustanin..se ashtu eshte puna LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 21-02-2010, 00:41:16

#749 ne: 21-02-2010, 00:42:37
Ti, dreamm, mbaj radhen! :D

Temat e fundit