Ti...... - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 40535

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 21-02-2010, 00:44:08
uaaaa vone kam qene J.Norman..vertet paska sh. te bukur

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 21-02-2010, 00:45:47
Jane nice...sum strange but good.. :) :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#752 ne: 21-02-2010, 01:26:49
Ti qe je  pooooshttt... :D

#753 ne: 21-02-2010, 01:28:14
Une pra! :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#754 ne: 21-02-2010, 01:30:43
Tiii qe tkam ne zemer  ;) :D

#755 ne: 21-02-2010, 01:31:31
Me rafte pika qe te eshte bo zemra si motel, s'merret vesh kush hy e kush del! LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#756 ne: 21-02-2010, 01:32:46
Ti qe je bossja hotelit me 5 yje e smerr vesh gje..LOL

#757 ne: 21-02-2010, 01:36:57
Te hengert ty! :P Recepsionist! LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#758 ne: 21-02-2010, 01:38:22
Tiiii qe eshte koha te dorezohesh me... :D

#759 ne: 21-02-2010, 01:41:41
Tybe s'po t'kuptoj! Q'ka je tu thon bre? hmmmmm: :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#760 ne: 21-02-2010, 01:44:49
Tiiiii qe tybe ske rrugedalje... :D

#761 ne: 21-02-2010, 01:49:05
Ti qe na ke kosovarizu! :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#762 ne: 21-02-2010, 01:52:50
Ti qe  nuk e di se per mu  te gjithe jemi NJE(sidomos ti ,une Miss...LOL)

#763 ne: 21-02-2010, 01:57:04
Ne kemi lidh kerthizat bashke, ca po thu... LOL
Vetem burrat/grate perkatese do na ndajne nga nj-tj! :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#764 ne: 21-02-2010, 01:59:18
Ti duhet te di se as vdekja sna ndan me...LOL

#765 ne: 21-02-2010, 02:01:20
Ti e mer jeten shume lehte, duhet me msu prej teje! :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#766 ne: 21-02-2010, 02:02:48
Tiii qe duhet te mesohesh se jeta  nuk eshte aq e gjate per tu marr serozisht... ;) :D

#767 ne: 21-02-2010, 02:03:12
Ti ke te drejte! :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 21-02-2010, 02:11:01
Ti duhet te di se as vdekja sna ndan me...LOL

Zemer mire e ke thene po pse je zgerdhire ne fund?  hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#769 ne: 21-02-2010, 19:43:34
Tii zemer qe te dua aq shume sa qe skam fjale... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 21-02-2010, 20:24:19
Tiiii.....qe nuk ke fjale....cne se je dhe llapazan... LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#771 ne: 21-02-2010, 20:27:44
Tiii qe me le pa te text   :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 21-02-2010, 20:29:52
Ti...qe ruju se do te te le dhe pa fryme ndonje dite... LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#773 ne: 21-02-2010, 20:39:35
Tiiiiiiii qe ske ku te me ikesh... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 21-02-2010, 20:41:58
Tiiii...qe mos me provoko se ikiiiii....  :D

Temat e fundit