Ti...... - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 39233

 • Postime: 12234

#775 ne: 21-02-2010, 20:48:53
Tiiiiiiiiii.....qe te kam ne qender te zemres :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 21-02-2010, 20:51:05
Tiiiii....qe te kam ne qender te mendjes dhe shpirtit....  :D

#777 ne: 21-02-2010, 20:52:12
Ti, po t'merr karoatreci makinen! LOL

 • Postime: 12234

#778 ne: 21-02-2010, 20:57:15
Tiiii spijune  :D

#779 ne: 21-02-2010, 20:57:33
Ti mosmirenjohes! :@

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 21-02-2010, 20:58:06
Ti....pse je tym...  :D

#781 ne: 21-02-2010, 20:58:49
Ti s'e shikon qe me akuzojne pa te drejte? :S

 • Postime: 12234

#782 ne: 21-02-2010, 21:00:17
Tii jeta ime  ;) :D

#783 ne: 21-02-2010, 21:01:41
Juve lart ju pershnes. :)
Ju kam zemra, shpirtra, melci, kukureca... kshu gjonash dmth! LOL

Gregorian - Voyage, Voyage :D

 • Postime: 12234

#784 ne: 21-02-2010, 21:04:12
Tiiiiiiiiiiiiiii coca cola ime.... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 21-02-2010, 21:05:43
Wind te kam shpretk...e veshke... LOL

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 22-02-2010, 16:28:59
Ti ..qe nuk po tu ndalke goja kurr :D

#787 ne: 22-02-2010, 23:43:43
Ti! Ca halli kishe? ^o) :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 22-02-2010, 23:46:48
Ti ..qe nuk po tu ndalke goja kurr :D


Tiii....te shurdhova veshet ty.... LOL

Tiiii.... Wind bjeri fort... LOL

#789 ne: 22-02-2010, 23:48:55
Ti bertit fort se tani ke moshen! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 22-02-2010, 23:50:23
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ......... :D

#791 ne: 22-02-2010, 23:52:33
Qetesohu tani, he t'keqen... :D

 • Postime: 12234

#792 ne: 22-02-2010, 23:53:07
Tiii qe po me tradhton shume...LOL

#793 ne: 22-02-2010, 23:53:55
Ca tbona mer, missin e kemi tonen LOL

 • Postime: 12234

#794 ne: 22-02-2010, 23:56:34
Tiiiii...Qe je ortake me Missin...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 22-02-2010, 23:57:19
Po PO PO Wind nje trup...e 7 shpirtra jemi.... LOL

#796 ne: 22-02-2010, 23:58:10
Ti qe ke menien tate e une timen! LOL

 • Postime: 12234

#797 ne: 22-02-2010, 23:59:49
Tiii qe me fal te gjitha...LOL

#798 ne: 23-02-2010, 00:02:03
Ti qe u bofsh edhe 100 vjec! :perqafim

 • Postime: 12234

#799 ne: 23-02-2010, 00:04:43
Tii qe je e para qe me uron.... ;)


 :-* :-* :-*

Temat e fundit