Ti...... - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 39216

#800 ne: 23-02-2010, 00:06:29
E para dhe e funit mahen men! LOL

 yll)) :-*  :party)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 23-02-2010, 00:11:05
TIIIIII....SHOKU LEFTER KALO NGA PREZANTIMET SE TA KAM URUAR UNE E PARA....  :@ LOL

#802 ne: 23-02-2010, 00:12:37
TIIIIII....SHOKU LEFTER KALO NGA PREZANTIMET SE TA KAM URUAR UNE E PARA....  :@ LOL

Hahahahaha.... Kush ma ka lepire gjalpin???? LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#803 ne: 23-02-2010, 00:15:06
Shi mi llupse se ne buke e ke... LOL LOL

#804 ne: 23-02-2010, 00:16:11
E di qe po me hahet buke me gjalp me verte....  hmmmmm:


LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#805 ne: 23-02-2010, 00:18:58
Prit dhe nja 1 ore edhe ha mengjesin me mire.... LOL

#806 ne: 23-02-2010, 00:21:05
Po qe po mpihet kafe! :S :D ca lomshi mi tiiii.... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 23-02-2010, 00:26:11
Tiiii....mos je gje me barre... LOL LOL

#808 ne: 23-02-2010, 00:30:38
Uaaa... po une jam dhe e pamartuar... :S


LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 23-02-2010, 00:36:44
Uaaa... po une jam dhe e pamartuar... :S


LOLPupupupupupuppupuup cupa ! LOL

 • Postime: 12234

#810 ne: 23-02-2010, 00:39:18
Tii qe me ngacmon ate gruan tjeter...LOL

#811 ne: 23-02-2010, 00:43:23
Ti! Do behesh baba! LOL hahahahahah..... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 23-02-2010, 00:49:37
ncncncncncn.....  ^o)  :P


Tiiii.....goce do shkosh nani...  :D

#813 ne: 23-02-2010, 00:53:45
Do iki do iki, me dhune po me perze, ^o) do ankohem per dhune ne treshe more vesh? Se ne cift e mori djalli punen... LOL

O ti, te te shtrydh iher para se te iki?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 23-02-2010, 00:57:22
ncncncncnc lengu i frutave pihet per mengjes moj....qenke keq me oreksin... LOL ste kan dhene per te ngrene mi?  :PDo me shtrydhesh?  :D ;)  :perqafim

#815 ne: 23-02-2010, 01:03:54
Pse mi vullkani jam une... LOL ste kane dhene buk thot!

Ik se sdu fare, sdo iki akoma! :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 23-02-2010, 01:07:02
ahahahha e mire kur te ikesh me lajmero...ta mbledh veten te futem ne shtydhse... LOL  :P


Ha buke me gjalp nderkohe LOL

#817 ne: 23-02-2010, 01:08:08
Posi pra, ja more doren peshtymave zotrote e?? LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 23-02-2010, 01:15:16
ahahahahah jo mi jo...ato i hengri Lefty per ditlindje LOL LOL


Do nje shots...e pime...  :D

#819 ne: 23-02-2010, 01:17:06
Une dua nje "vdeksh ishalla"... e ke provu? LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 23-02-2010, 01:21:18
Apo deshe nje *SeX on the beach* LOL

#821 ne: 23-02-2010, 01:23:33
Ku kemi nevoje per shotsa ne mi... :P
Dalim direkte n'tem as loading sbojme.... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 23-02-2010, 01:27:26
ahahhahahaahhaha... .. LOL


Ja se po dal ne teme: ahahahhahahahahahah ahahahahahahahahaha hahahaahahahahahaaa hhaha....mbete mbrapa ti....  :D

#823 ne: 23-02-2010, 01:30:19
O ti, rri icik goca serioze, se ska lezet, au-iu gjithe kohes! ^o)


 :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 23-02-2010, 01:38:05
Shih kjo....  :@ :@ :@ :@.... LOL

Temat e fundit