Ti...... - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 39200

#850 ne: 23-02-2010, 20:29:25
O Berti, po them po e jep karmen se po te ulet pas cdo postimi! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#851 ne: 23-02-2010, 23:22:31
Tiii...ngrija ca praaaa.....  :P

#852 ne: 23-02-2010, 23:26:22
S'kam takat me shume se nje ne ore... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#853 ne: 23-02-2010, 23:29:01
ahahahah ke ke tiiiiiii... LOL  :P

 • Postime: 12234

#854 ne: 23-02-2010, 23:30:25
hajde hajde hajde jepni bashkarisht...LOL

Me keni dashni te jetes a jo...LOL

#855 ne: 23-02-2010, 23:31:07
Une jo per vete! Te kam per tkalu kohen!
Jam e sinqerte tpakten! :D

 • Postime: 12234

#856 ne: 23-02-2010, 23:34:15
Tiiii qe me mbyt krejt...LOL

#857 ne: 23-02-2010, 23:36:02
Ti me beso kur te shpreh ndjenjat e mia! :D se stallem

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 23-02-2010, 23:38:17
Ti....boooooohhhh sa senrioze.... LOL ca ke mi?  ;) :D

 • Postime: 12234

#859 ne: 23-02-2010, 23:57:11
Ti booooh sa xheloze...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 23-02-2010, 23:59:43
Tiiii......booohhhh h me cmene me aludimet boshe LOL

 • Postime: 12234

#861 ne: 24-02-2010, 00:04:10
Tii....bohhh se cfare me ben karmes....LOL

#862 ne: 24-02-2010, 00:05:34
Te ngeli menia te karma! Kaq mendjemadh dhe mburavec je gjithmone? :P

 • Postime: 12234

#863 ne: 24-02-2010, 00:08:04
Une mendjemadh?!....hahhhahhahha


Ti qe e gjete mendjemadhin e fundit ne kete Bote... ;) :D

#864 ne: 24-02-2010, 00:12:48
Une sa me fat paskam qen qe te gjeta e se paskam dit! LOL

 • Postime: 12234

#865 ne: 24-02-2010, 00:17:32
Ti qe e gjete fatin e jetes...LOL

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#866 ne: 24-02-2010, 18:13:09
Ti qe nuk paske lidhje me jeten :D

 • Postime: 1498

#867 ne: 24-02-2010, 18:17:38
ti qe je ti

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#868 ne: 24-02-2010, 18:38:22
ti...je e qmuar po aq sa ke avatar te bukur edhe pse nuk te njohe

 • Postime: 1498

#869 ne: 24-02-2010, 18:39:43
ti.... qe nuk me njeh,pak a shum me njeh

 • Postime: 12234

#870 ne: 24-02-2010, 18:50:16
Tiiiiiiiiiiiiiii... ................... . :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 24-02-2010, 19:49:53
Tiiii....qe spo ta lene rehat karmen...   hmmmjo))  :D

 • Postime: 1498

#872 ne: 25-02-2010, 13:42:53
tiii....kush je ti?

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#873 ne: 25-02-2010, 15:07:08
ti,,,qe qendron vazhdimisht i mshefur :D

 • Postime: 1498

#874 ne: 25-02-2010, 15:09:46
ti...me te cilin kam mendime te ngjajshme

Temat e fundit