Ti...... - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 39220

 • Postime: 1498

#950 ne: 01-03-2010, 12:39:10
Ti....Pse flet ashtu????

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#951 ne: 01-03-2010, 12:42:27
ti......je pasionante!
e kaluara nuk kthehet me por mund te perseritet dhe te hape plagen e vjeter.

 • Postime: 1498

#952 ne: 01-03-2010, 12:43:44
ti.....me habite

 • Postime: 1215

#953 ne: 01-03-2010, 12:44:38
ti je gjeniale

 • Postime: 1498

#954 ne: 01-03-2010, 12:46:53
Ti je e mrekullueshme:)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#955 ne: 01-03-2010, 12:49:01
ti......je transparente

 • Postime: 1215

#956 ne: 01-03-2010, 12:52:02
ti mos ma ngacmo shoqen :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 01-03-2010, 12:58:04
ti...me emer te bukur :engjell:

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 01-03-2010, 13:04:57
ti goje mjalte

 • Postime: 1215

#959 ne: 01-03-2010, 13:05:40
ti.... flmm...me endraa te lulezuara

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#960 ne: 01-03-2010, 13:06:59
ti....qe i bie anash

 • Postime: 1215

#961 ne: 01-03-2010, 13:11:31
TIIII....QE JA KE FUT KOOOOT

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#962 ne: 01-03-2010, 13:12:55
ti......qe abuzon me me te vegjelit :P

 • Postime: 1215

#963 ne: 01-03-2010, 13:23:07
TIII... i vogli kerko nje forum per te vegjel

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#964 ne: 01-03-2010, 13:24:38
ti.......anesaa kujdes ne kthesa se do hasesh ne pengesa ;)

 • Postime: 1215

#965 ne: 01-03-2010, 13:25:39
tiii... mesoj pengesat se anesa eshte rrit per ti mesuar pengesat rradhen ta le ty bye bye

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#966 ne: 01-03-2010, 13:26:36
bye ....bye

 • Postime: 4261

#967 ne: 01-03-2010, 13:33:38
Ti qe ke rreshqit fare :D

 • Postime: 1498

#968 ne: 02-03-2010, 07:43:13
ti...ke te drejte

 • Postime: 1215

#969 ne: 02-03-2010, 07:50:41
TI...PAJTOHEM PLOTESISHT ME TY

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#970 ne: 02-03-2010, 10:22:28
ti.......je enciklopedi e vertet :P

 • Postime: 1215

#971 ne: 02-03-2010, 10:26:43
tii....prap ja fute kot...:P

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#972 ne: 02-03-2010, 10:28:05
ti.......qe po me acaron ;)

 • Postime: 1498

#973 ne: 02-03-2010, 10:40:37
Ti.... ke qene ne Antarktik?

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#974 ne: 02-03-2010, 10:47:16
ti...... ke qene ne amerike

Temat e fundit