Ti per mua je...! - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti per mua je...!

Ti per mua je...!

· 1077 · 18252

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#450 ne: 17-01-2010, 01:14:32
.....paksa i gabuar ;)

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#451 ne: 17-01-2010, 01:21:29
..busulle  :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#452 ne: 17-01-2010, 01:25:56
........ ylli polar :D

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#453 ne: 17-01-2010, 01:45:04
..vete shkathtesia :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#454 ne: 17-01-2010, 01:52:42
...i kendshem ;)

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#455 ne: 17-01-2010, 02:00:18
....vete buzeqeshja :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#456 ne: 17-01-2010, 02:07:12
...ai qe me la pa gjume :D

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#457 ne: 17-01-2010, 02:14:25
..vete perkujdesja :)

#458 ne: 17-01-2010, 13:46:31
shteg i panjohur pylli :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#459 ne: 17-01-2010, 13:47:46
E sjellshme

#460 ne: 17-01-2010, 13:48:41
bukuroshe (jo vetem ne pamje)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#461 ne: 17-01-2010, 13:50:30
E matur :engjell:

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#462 ne: 17-01-2010, 15:21:36
ehe

#463 ne: 17-01-2010, 17:24:40
me karme te ulur :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#464 ne: 17-01-2010, 17:26:14
1-sh per te dhene keshilla

#465 ne: 17-01-2010, 17:27:36
degjues i mire.  :)
do ishe dhe me i mire po ti merrje per baze keshillat ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#466 ne: 17-01-2010, 17:29:03
degjues i mire.  :)
do ishe dhe me i mire po ti merrje per baze keshillat ;)
kam filluar po i mar sepse kishe te drejte

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#467 ne: 17-01-2010, 17:32:49
i dobet

klm ciao

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#468 ne: 17-01-2010, 17:34:56
humbese
klm ciao

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#469 ne: 17-01-2010, 17:36:19
i acaruar

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#470 ne: 17-01-2010, 17:39:03
genjeshtare

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#471 ne: 17-01-2010, 17:41:40
tradhtar

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#472 ne: 17-01-2010, 17:43:11
manipuluese

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#473 ne: 17-01-2010, 17:47:37
qorr

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#474 ne: 17-01-2010, 17:48:36
mendjelehte

Temat e fundit