Ti per mua je...! - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti per mua je...!

Ti per mua je...!

· 1077 · 18314

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#500 ne: 18-01-2010, 00:44:00
kthjelltesia e mengjesit :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#501 ne: 18-01-2010, 00:47:44
......... rreze e pare e diellit ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +3/-1
 • Gjinia: Femer

#502 ne: 18-01-2010, 00:49:07
nje shoqe e forumit

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#503 ne: 18-01-2010, 00:50:44
...dielli vete :)

 • Postime: 30
 • Karma: +3/-1
 • Gjinia: Femer

#504 ne: 18-01-2010, 00:51:27
ylber pas shiut :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#505 ne: 18-01-2010, 00:52:51
......... antare e re ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +3/-1
 • Gjinia: Femer

#506 ne: 18-01-2010, 00:53:40
anetare e vjeter  :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#507 ne: 18-01-2010, 00:55:55
para pensionit thuaj :P


..... e shkathet ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +3/-1
 • Gjinia: Femer

#508 ne: 18-01-2010, 00:57:04
punetore e zellshme :P (nuk e di ama - te themi dicka e) :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#509 ne: 18-01-2010, 11:38:19
  X :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#510 ne: 18-01-2010, 12:05:55
.........vendas ;)

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#511 ne: 18-01-2010, 12:42:41
...frymezim per diten qe nis :)

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#512 ne: 18-01-2010, 12:46:04
cun i mire

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#513 ne: 18-01-2010, 12:46:28
eheeeeeeeeeeeeeee

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#514 ne: 27-01-2010, 11:59:45
Ai qe do bashkohet ne 2012 me kijametin.. :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#515 ne: 27-01-2010, 12:01:54
baby ne 2012 asgje nuk do te ndodhe...belive in me ;)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#516 ne: 27-01-2010, 12:09:46
Ashtu mendoj edhe une.. ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#517 ne: 27-01-2010, 12:21:40
ti per mua je e panjohur por te njohe, me je larg por shume afer, ste kam pare kur por je e bukur, nuk jemi takuar kur por te vleresoje... :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#518 ne: 27-01-2010, 12:32:22
Ti per mua je rob i dashur dhe me nickname te gabimte.. :D

Te prsh se ika.. :perqafim

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#519 ne: 27-01-2010, 12:34:52
vazhdo jeten e lumtur  :pafshim :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#520 ne: 27-01-2010, 12:43:03
ti per mua je......po edhe sje LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#521 ne: 27-01-2010, 13:16:23
ti per mua je shakagji LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#522 ne: 27-01-2010, 13:31:54
ti per je nje me shume LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#523 ne: 27-01-2010, 13:36:28
ehhh :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#524 ne: 27-01-2010, 13:37:48
qite mi qite :P

kjo per mua eshte nje mike per koke  :perqafim

Temat e fundit