Ti per mua je...! - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti per mua je...!

Ti per mua je...!

· 1077 · 18264

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#625 ne: 22-04-2010, 15:30:50
je qielli qe mban yllin :P :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 08-07-2010, 16:51:48
ça jam.......kush e gjen....:P
« Editimi i fundit: 09-07-2010, 17:08:33 nga ♥BaBy♥ »

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 08-07-2010, 17:02:03
ta nis un..:).....ti je nje syvetull zi :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 08-07-2010, 18:57:36
Ti je nje.....lab nga Lazarati  :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 08-07-2010, 19:21:44
ti je nje yll....... :perqafim je per nje birre te KAONI ? :P te pres atje :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 09-07-2010, 13:54:11
Ti je nje...lule :perqafim 


Po me pret  :Pakoma?

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#631 ne: 09-07-2010, 13:57:23


kto te dyja siper jane shume te mira  :D :P LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 09-07-2010, 13:59:33

kto te dyja siper jane shume te mira  :D :P LOL

Ok, po pse zgerdhihesh se marr vesh???  hmmmmm:  :P

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#633 ne: 09-07-2010, 14:08:04


bobobo Miss x mos me zhgenje se kisha shume shpresa tek ti ...... :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#634 ne: 09-07-2010, 14:11:09
E zhgenjyera isha une!  ^o) :P

Ti je nje....i pashprese LOL hahaha  :perqafim

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 09-07-2010, 14:13:56
Ti je nje...lule :perqafim 


Po me pret  :Pakoma?

po te pres akoma posi.........e hengra dhe dreken tani te pres per darken :P
 ti je nje engjell  :perqafim

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#636 ne: 09-07-2010, 14:14:04
E zhgenjyera isha une!  ^o) :P

Ti je nje....i pashprese LOL hahaha  :perqafim

e vertet edhe nje shprese qe e kisha e vrave ti mizorisht me doren tende..... :D

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#637 ne: 09-07-2010, 14:15:39
po te pres akoma posi.........e hengra dhe dreken tani te pres per darken :P
 ti je nje engjell  :perqafim

ti lere Miss x se eshte e imja .... :D :P

do shkoj une me te .....te darkojme :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 09-07-2010, 14:17:01
ti lere Miss x se eshte e imja .... :D :P

do shkoj une me te .....te darkojme :D

uroj te pranoje misss te darkoje me ty

ti je nje i panjohur

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 09-07-2010, 14:19:33
Honest ti je nje....embelsire  :D  :perqafimMisterioz ti je nje.....VIP ndaj nuk shkojme dot, te darkojme!  :D  :P

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#640 ne: 09-07-2010, 14:20:54
uroj te pranoje misss te darkoje me ty

ti je nje i panjohur

kush te tha une e njoh miss x kam fole me te kam ndejte...aman si nuk besoni ....e kam serioziosht..

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 09-07-2010, 14:24:22
Kush nuk te beson ty mo?? LOL :P

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#642 ne: 09-07-2010, 14:25:49

ashtu eshte  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 09-07-2010, 14:29:44
Ti per mua je nje...... hmmmmm: hmmmmm: ( LOL)

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#644 ne: 09-07-2010, 14:38:21


kurse ti per mua je shume , vdes per ty   ..... LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 09-07-2010, 14:40:14
kush te tha une e njoh miss x kam fole me te kam ndejte...aman si nuk besoni ....e kam serioziosht..

po kush te pyeti e njeh apo jo misss ......per temen dhe per mua je nje i panjohur  :)

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#646 ne: 09-07-2010, 14:42:36


quhem mister x

ti je nje vajze e mrekullueshme ..... :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 09-07-2010, 14:56:48
ti je nje djale  shuuuuuuuuuuume.... ........ serioz   ;)

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#648 ne: 09-07-2010, 14:57:57


ti je nje vajze me shume serioze se une ..... LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 09-07-2010, 15:00:44
ti je nje ............ vogelush  :D ;)

Temat e fundit