×
Hyrja
Profili

Ti per mua je...!

Ti per mua je...!

· 1077 · 17138

 • Postime: 277

#650 ne: 09-07-2010, 15:01:26

dalim dore per dore .... :P

ti je shume e bukur ...prandaj s'ma var  :engjell:

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 09-07-2010, 15:06:54
ti je akoma me i bukur se une ........ :D

 • Postime: 277

#652 ne: 09-07-2010, 15:15:58

nuk ka rendesi te jesh e bukur...... po qe e dashurar je gjithmone e bukur ..... :P

kjo ktu siper qe ta dini ju eshte e dashuruar dhe prandaj shndrin si nje yll..... :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 09-07-2010, 15:28:52
je nje X

 • Postime: 277

#654 ne: 09-07-2010, 15:30:16

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 09-07-2010, 15:32:09
ti je nje qe sme intereso

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 09-07-2010, 15:52:42
nuk ka rendesi te jesh e bukur...... po qe e dashurar je gjithmone e bukur ..... :P

kjo ktu siper qe ta dini ju eshte e dashuruar dhe prandaj shndrin si nje yll..... :Duau sa mire me njeh mister X ............

ti je nje.............?????????????

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 09-07-2010, 16:29:22
ti je lidhja mes te keqes dhe te mires,, me sakte ti je engjelli e mister x djalli ..:P :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 09-07-2010, 16:32:01
Ti je djalli i lidhur me djallin...  :P :P

 • Postime: 277

#659 ne: 09-07-2010, 16:33:23
ti je nje qe sme intereso

kurse ti je nje qe me intereso shum  LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 09-07-2010, 16:42:43
ti je nje tifoz i nje skuadre te mbaruar si milani :P.....inter ole

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 09-07-2010, 16:44:57
miss ene ti gjithashtu :P

 • Postime: 277

#662 ne: 09-07-2010, 16:45:59
ti je nje tifoz i nje skuadre te mbaruar si milani :P.....inter ole

jam me interin .... :)

#663 ne: 09-07-2010, 17:03:03
ti qeke nje.... iiiiiiii..... ptu! ropkot:

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 09-07-2010, 17:09:55
...teme kot.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 09-07-2010, 17:22:12
baby pse a do ta mbyll :).. :...ti je nje krijese e pafajshme...qe dhuron vec embelsi  :P

#666 ne: 09-07-2010, 17:23:28
...teme kot.

e pse mshave? une jam alamet teme mi... vec tmshofesh se bi ndashni! :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 09-07-2010, 17:31:41
ti je nje nga anetaret me te embla ktu ne zeri yt :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 09-07-2010, 17:47:22
ti je nje cepells  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 09-07-2010, 17:55:36
ti je e mire...cdo dite duke u bere dhe me e mire dhe me e zonja :P.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 10-07-2010, 23:57:49
...teme kot.
ti je nje vajze e zgjuar e kuptoj nga kjo qe ke shkrujt bravo..:).....

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 11-07-2010, 16:44:12
miss ti je onn tani :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 12-07-2010, 15:03:51
ti je nje njeri...boh nuk te njoh :P

 • Postime: 1215

#673 ne: 16-07-2010, 17:56:39
LOL LOL ti...je nje njeriii booo as un nuk te njoh LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 16-07-2010, 19:25:38
ti je e famshmja anessa***..:P...ajo e vjetra po si nuk ke ndryshuar aspak..:P..

Temat e fundit