Ti per mua je...! - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti per mua je...!

Ti per mua je...!

· 1077 · 18656

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#650 ne: 09-07-2010, 15:01:26

dalim dore per dore .... :P

ti je shume e bukur ...prandaj s'ma var  :engjell:

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 09-07-2010, 15:06:54
ti je akoma me i bukur se une ........ :D

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#652 ne: 09-07-2010, 15:15:58

nuk ka rendesi te jesh e bukur...... po qe e dashurar je gjithmone e bukur ..... :P

kjo ktu siper qe ta dini ju eshte e dashuruar dhe prandaj shndrin si nje yll..... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 09-07-2010, 15:28:52
je nje X

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#654 ne: 09-07-2010, 15:30:16

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 09-07-2010, 15:32:09
ti je nje qe sme intereso

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 09-07-2010, 15:52:42
nuk ka rendesi te jesh e bukur...... po qe e dashurar je gjithmone e bukur ..... :P

kjo ktu siper qe ta dini ju eshte e dashuruar dhe prandaj shndrin si nje yll..... :Duau sa mire me njeh mister X ............

ti je nje.............?????????????

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 09-07-2010, 16:29:22
ti je lidhja mes te keqes dhe te mires,, me sakte ti je engjelli e mister x djalli ..:P :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 09-07-2010, 16:32:01
Ti je djalli i lidhur me djallin...  :P :P

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#659 ne: 09-07-2010, 16:33:23
ti je nje qe sme intereso

kurse ti je nje qe me intereso shum  LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 09-07-2010, 16:42:43
ti je nje tifoz i nje skuadre te mbaruar si milani :P.....inter ole

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 09-07-2010, 16:44:57
miss ene ti gjithashtu :P

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#662 ne: 09-07-2010, 16:45:59
ti je nje tifoz i nje skuadre te mbaruar si milani :P.....inter ole

jam me interin .... :)

#663 ne: 09-07-2010, 17:03:03
ti qeke nje.... iiiiiiii..... ptu! ropkot:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 09-07-2010, 17:09:55
...teme kot.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 09-07-2010, 17:22:12
baby pse a do ta mbyll :).. :...ti je nje krijese e pafajshme...qe dhuron vec embelsi  :P

#666 ne: 09-07-2010, 17:23:28
...teme kot.

e pse mshave? une jam alamet teme mi... vec tmshofesh se bi ndashni! :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 09-07-2010, 17:31:41
ti je nje nga anetaret me te embla ktu ne zeri yt :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 09-07-2010, 17:47:22
ti je nje cepells  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 09-07-2010, 17:55:36
ti je e mire...cdo dite duke u bere dhe me e mire dhe me e zonja :P.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 10-07-2010, 23:57:49
...teme kot.
ti je nje vajze e zgjuar e kuptoj nga kjo qe ke shkrujt bravo..:).....

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 11-07-2010, 16:44:12
miss ti je onn tani :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 12-07-2010, 15:03:51
ti je nje njeri...boh nuk te njoh :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#673 ne: 16-07-2010, 17:56:39
LOL LOL ti...je nje njeriii booo as un nuk te njoh LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 16-07-2010, 19:25:38
ti je e famshmja anessa***..:P...ajo e vjetra po si nuk ke ndryshuar aspak..:P..

Temat e fundit