Ti per mua je...! - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti per mua je...!

Ti per mua je...!

· 1077 · 18251

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#675 ne: 16-07-2010, 21:10:51
uaaaa titi .......sa qenke rritur o titi po si nuk te njoha un ty....... hmmmmm: i kujt na ishe ti titi :P  LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#676 ne: 16-07-2010, 21:35:05
po po anessa jam rrit me kan dale mustaqet orgjinale.:P...nuk jam me ai gjinua i vogel me mustaqe fallso..:P..un jam i babit e mamit im :P.....po ti ku ke humbur kaq kohe.. ushtare ne afganistan..:P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#677 ne: 17-07-2010, 20:30:39
eee bash te kam qelluar qe je ti... : P  po pse nuk me kujtohesh?  hmmmmm: LOL une po ushtare por rash deshmore LOL...po ti si ke qene? :P mos ke qen edhe ti nje nder ushtaret ne afganistan :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 17-07-2010, 20:54:52
ti je nje shoqe shume e mire :P.

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#679 ne: 17-07-2010, 20:56:18
hmmm sbesoj :P


ti je nje....se di  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 17-07-2010, 21:07:59
ta them un jam deda ne maj shtylles :P........ti je ajo qe me ke nje kafe borxh :)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#681 ne: 17-07-2010, 21:55:08
vertee..po per kafe qan ti a???ncnc vec me thuaj si e pi,aty menjeher e ke,po te dush e pin dhe bashk... :P vec mos qaj... :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 17-07-2010, 22:06:42
un e per 100 lek nuk tfal ti mthuj per kafe.:)..borxhi eshte borxh..:)....sa kurnace qenke nuk e kisha fjalen per kafe shpie po jashte ne lokale si te hajvani mir do ishte :P..

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#683 ne: 17-07-2010, 22:13:05
hahahpo kush te tha qe jam kernace...po hec edhe dark po te duash :P...po pse te kam borxh?nuk mbaj mend un...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 17-07-2010, 22:36:11
ti nuk je kernace je shume e mire..:P...kshu eshte borxhi harohet shpejte po un e laje direkt kshu..:P...hape deren se arrita se un nuk prish qefe kujt :P..vetem mos u tremb :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#685 ne: 17-07-2010, 22:37:56
hahahhaha jo jo nuk trembem joooo...hahahhavert e te kam borxh un ty?? :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 17-07-2010, 22:58:12
tani nuk e du borxhin tkam fal po du.ups nje gote uje.:P.......ti je hena qe i mungoje ktij forumi kaq kohe :)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#687 ne: 17-07-2010, 23:41:11
po un nuk dua te me falen borxhet...nejse aj se po e quaj hmmm tek ne uji pihet edhe ne qeshme :P hahahaha...cdo gje qe kerkon mu me kushton shum lire :P un me shume preferoj yjet :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 18-07-2010, 00:03:52
a ok kuptova mpelqe kur uji pihet me te qeshme..:D..po si nuk mbyteni se un nuk e pi dot ujin me te qeshme :P....mos u mbur kot se do te kerkoj gjera qe do te kushtojne sh..:D

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#689 ne: 20-07-2010, 07:45:37
ti je nje çun nga laberia :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 20-07-2010, 15:07:57
po andej jam dhe ti andej mduket se je..? :)......ti je per tu pir ne kup me raki :)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#691 ne: 20-07-2010, 23:03:56
a ok kuptova mpelqe kur uji pihet me te qeshme..:D..po si nuk mbyteni se un nuk e pi dot ujin me te qeshme :P....mos u mbur kot se do te kerkoj gjera qe do te kushtojne sh..:D

nese jane keto lloj gjera ska problem :P kerko cdo? jo jasht teme ama...:P

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 20-07-2010, 23:21:57
ti je nje virtualeshe  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 21-07-2010, 14:59:30
nese jane keto lloj gjera ska problem :P kerko cdo? jo jasht teme ama...:P
po pse ca kujtove ti se do kerkoja gjera tveshtira..:P..nga ty du nje masazh me kanatjere se esht vape..:D

#694 ne: 21-07-2010, 15:16:29
ti je nje llafazan qe nuk ke shokun! ^o) :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 21-07-2010, 15:21:14
Ti je nje demokrate e flaket LOL  :P

#696 ne: 21-07-2010, 15:22:28
Ti je i sakte me thene te drejten, packa se nuk jam demokrate e hipnotizuar pas enverit numer 2... ;)

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 21-07-2010, 15:25:30
Ti je nje majtiste qe ke deshire te behesh demokrate  :P

#698 ne: 21-07-2010, 15:48:14
Ti je i vogel per te kuptuar se te ishte pune deshire isha bere agrariste tani...
eshte me teper ceshtje parimesh! ;)

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#699 ne: 21-07-2010, 15:50:49


kjo ktu siper eshte policentriste ......

Temat e fundit