×
Hyrja
Profili

Ti per mua je...!

Ti per mua je...!

· 1077 · 17189

 • Postime: 1498

#725 ne: 23-07-2010, 18:10:21
mir de athere,dil ne shesh ketu,mos u fshih andej......  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 23-07-2010, 18:37:06
jo nuk e kisha me ty mfal..:P..:(...po iki se mka ardhur xhaxhi nga anglia....:D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#727 ne: 23-07-2010, 19:17:27
mir de athere,dil ne shesh ketu,mos u fshih andej......  :D
ti je nje shoqe shume e mire dhe nuk tben zemra tme prekesh :P

 • Postime: 1498

#728 ne: 23-07-2010, 19:52:14
ti je nje...patriot! ^o)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 23-07-2010, 20:24:26
busull qe me ndihmon te gjej ate qe me mungon..:)..

 • Postime: 1498

#730 ne: 23-07-2010, 20:26:21
ti je shume sentimental  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 23-07-2010, 20:44:18
ti je felix me sa po shof dhe je on tani :)

#732 ne: 23-07-2010, 21:02:49
Ti je si burri nones me bab gjalle... do thoshte gjyshja ime po te te njihte! :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 23-07-2010, 23:18:54
Ti je  freskia  :)

#734 ne: 23-07-2010, 23:20:13
Ti je zhegu... :D LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 23-07-2010, 23:25:03
ahahaa

Ti je flladi qe te pushton kur je i zhegit LOL   :P

#736 ne: 23-07-2010, 23:31:52
ti je oqeani qe shuan cdo vaposje... :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 23-07-2010, 23:35:11
And i can't do it to my self  :P

Ti je e kuptueshme  :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 24-07-2010, 18:19:26
alamet djali...:p

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 25-07-2010, 09:01:48
aventurier..:)

 • Postime: 1215

#740 ne: 09-09-2010, 00:12:34
lepurush :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 09-09-2010, 17:33:07
goc me namuz serjoze e muhabetit e sherrit  :D..etjj

 • Postime: 1215

#742 ne: 09-09-2010, 18:29:37
hahaha ee ketu e ke qellu hahah :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 09-09-2010, 22:13:59
lepurushja shaqe :P

 • Postime: 1215

#744 ne: 09-09-2010, 23:02:26
lepurushja shaska :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 09-09-2010, 23:06:39
goc me mendime te qarta te kuptushme dhe te thjeshta .:D

 • Postime: 1215

#746 ne: 09-09-2010, 23:08:05
ja fute kot... :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 09-09-2010, 23:28:24
goc misterioze :P

 • Postime: 1215

#748 ne: 09-09-2010, 23:32:18
 hmmmmm:

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 10-09-2010, 14:39:48
 hmmmmm: 

Temat e fundit