Ti per mua je...! - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti per mua je...!

Ti per mua je...!

· 1077 · 18657

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#725 ne: 23-07-2010, 18:10:21
mir de athere,dil ne shesh ketu,mos u fshih andej......  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 23-07-2010, 18:37:06
jo nuk e kisha me ty mfal..:P..:(...po iki se mka ardhur xhaxhi nga anglia....:D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#727 ne: 23-07-2010, 19:17:27
mir de athere,dil ne shesh ketu,mos u fshih andej......  :D
ti je nje shoqe shume e mire dhe nuk tben zemra tme prekesh :P

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#728 ne: 23-07-2010, 19:52:14
ti je nje...patriot! ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 23-07-2010, 20:24:26
busull qe me ndihmon te gjej ate qe me mungon..:)..

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#730 ne: 23-07-2010, 20:26:21
ti je shume sentimental  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 23-07-2010, 20:44:18
ti je felix me sa po shof dhe je on tani :)

#732 ne: 23-07-2010, 21:02:49
Ti je si burri nones me bab gjalle... do thoshte gjyshja ime po te te njihte! :)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 23-07-2010, 23:18:54
Ti je  freskia  :)

#734 ne: 23-07-2010, 23:20:13
Ti je zhegu... :D LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 23-07-2010, 23:25:03
ahahaa

Ti je flladi qe te pushton kur je i zhegit LOL   :P

#736 ne: 23-07-2010, 23:31:52
ti je oqeani qe shuan cdo vaposje... :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 23-07-2010, 23:35:11
And i can't do it to my self  :P

Ti je e kuptueshme  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 24-07-2010, 18:19:26
alamet djali...:p

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 25-07-2010, 09:01:48
aventurier..:)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#740 ne: 09-09-2010, 00:12:34
lepurush :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 09-09-2010, 17:33:07
goc me namuz serjoze e muhabetit e sherrit  :D..etjj

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#742 ne: 09-09-2010, 18:29:37
hahaha ee ketu e ke qellu hahah :P

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 09-09-2010, 22:13:59
lepurushja shaqe :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#744 ne: 09-09-2010, 23:02:26
lepurushja shaska :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 09-09-2010, 23:06:39
goc me mendime te qarta te kuptushme dhe te thjeshta .:D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#746 ne: 09-09-2010, 23:08:05
ja fute kot... :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 09-09-2010, 23:28:24
goc misterioze :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#748 ne: 09-09-2010, 23:32:18
 hmmmmm:

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 10-09-2010, 14:39:48
 hmmmmm: 

Temat e fundit