Ti per mua je...! - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti per mua je...!

Ti per mua je...!

· 1077 · 18254

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 14-09-2010, 00:28:20
mistrece  :D :P qe luan me ndjenjat e te tjereve :P

#776 ne: 14-09-2010, 00:29:56
Do me tregoje perrallen ti mua? :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 14-09-2010, 00:30:38
hajde pra.........shtrihu tani  LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#778 ne: 14-09-2010, 00:31:00
Edhe me ngritese sa para gjysme ore... :D

#779 ne: 14-09-2010, 00:31:19
hajde pra.........shtrihu tani  LOL LOL

kush te tha qe sjam... LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#780 ne: 14-09-2010, 00:32:26
Duam fakte... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 14-09-2010, 00:42:45
po na prishin qetesine..........p o na e lene perrallen pergjysem  LOL

#782 ne: 14-09-2010, 00:43:42
Perfundimin kisha hall une nfakt... LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 14-09-2010, 00:47:30
po kush te le te shkosh ne fund mi.........ngelen pas dere lefto me bernin  :D LOL

#784 ne: 14-09-2010, 00:48:38
hahahahahahahahahah ahhaaha..... ngooooooordhc! LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 14-09-2010, 01:08:22
Oksigjen (edhe kete ma thoshte Leftoja njehere e nje kohe LOL )

#786 ne: 14-09-2010, 01:11:11
Leftoja kur i benin syte kshu... :love:
 :P

Aha, i ka humb reflekset...  :-[ LOL

Per mua je yll))

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 14-09-2010, 01:21:07
I ka humb...ka marre reflekse peshku kto kohe! LOL

Ti per mua je kukudh! :engjell: :engjell:

#788 ne: 14-09-2010, 01:23:17
Hahaha... jo po kumrie... eshte dhaf i keq kukudhi mi! LOL

Thidoqofte une e kuptova.. :-[ :D

:-*


LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 14-09-2010, 01:29:38
Uuffff rendesi ka ta kuptosh ti ;)

Ti je...rrush rrush je.... (se mos eshte dhe kjo fjale e keqe mi) :-[ :P

#790 ne: 14-09-2010, 01:34:26
Varet nga konteksti... LOL
Pastaj dashakeqet jane all around us! :D Le te shohin mesazhe subliminale ne cdo shkronje po deshen... LOL

Ti je nje tip i cuditshem qe sado vone te flesh, ne oren 8 do e kesh syrin poç!!! ^o) :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 14-09-2010, 01:43:07
Ka raste dhe 7.30 :P

Ti je...nje nepsqare! LOL

Ps. Iku kjo pune apo akoma jo! LOL

#792 ne: 14-09-2010, 01:44:50
Puna akoma ska nis, po ska gje se presim... :D

Ti je nje... qe cte te them... dmth nuk e them se zgjohet berni me tomin me mizen me merimagat dhe mamuthin... LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 14-09-2010, 01:53:36
Ahahahahahhahaha LOL


Ti je....stresi I Bernit dhe I shokeve te tij! LOL

#794 ne: 14-09-2010, 01:56:02
Ti je inspirimi i Bernit me fluturat ne kabinen e tij. LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#795 ne: 14-09-2010, 15:57:14
...femer e ndershme ;)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 14-09-2010, 15:59:25
ti je............rehat fare  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#797 ne: 14-09-2010, 16:00:41
rob zoti ;)

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#798 ne: 14-09-2010, 16:01:28


ura e shembur perfundimisht .....

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 14-09-2010, 18:31:01
...i padukshem...i afert..i larget. ^o)

Temat e fundit