Vallezimi mbi pentagram!! - 54 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vallezimi mbi pentagram!!

Vallezimi mbi pentagram!!

· 1337 · 33070

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1325 ne: 31-01-2020, 13:17:01


 :) :)

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1326 ne: 31-01-2020, 13:41:27

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1327 ne: 02-02-2020, 12:20:29

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1328 ne: 02-02-2020, 12:33:07

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1329 ne: 27-02-2020, 11:55:48

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1330 ne: 27-02-2020, 16:45:11

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1331 ne: 17-04-2020, 23:28:18


 :)

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1332 ne: 20-04-2020, 12:54:21

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1333 ne: 08-05-2020, 08:54:23

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1334 ne: 04-06-2020, 13:46:44

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1335 ne: 26-07-2020, 15:14:51

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#1336 ne: 26-07-2020, 15:23:48

Temat e fundit