×
Hyrja
Profili

Vetëm nje Fjali (po vetëm me nje folje ama).

Vetëm nje Fjali (po vetëm me nje folje ama).

· 202 · 14458

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

ne: 09-01-2007, 09:24:41
Vetëm nji Fjali.

OK, këtu mund te shkruani nji fjali qe ju vjen ne mendje tani, por vetëm me nji folje. Personi me mbas do e përdore te njëjtën folje për nji fjali tjetër. E kuptuat? E thjeshtë apo jo? OK ja ku po filloj unë. Ka për te dalë lezetshem se e njëjta folje mund te përdoret ne sa e sa mënyra, rob. E keni menduar ndonjeher këtë gjë? Përsa i përket foljes, mund te jetë ne çfarëdo kohe, s'është e thënë te njëjtën kohe siç ai qe ka shkruajtur foljen para jush. :) Besoj se e shpjegova mirë temën.

OK, atëherë, ja edhe fjalia ime:


Lengu i qershise shtrydhet ne goten e kristalte.

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-01-2007, 20:10:25
shtrydhet lengu i qershise ne goten e kristalte :P

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-01-2007, 20:24:09
Shtrydhi trute mire :D

#3 ne: 09-01-2007, 20:30:27
shtrydhe shtrydhe por edhe ndere ndonjehere :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-01-2007, 22:28:06
shtrydhe shtrydhe por edhe ndere ndonjëherë :P

Shume e Bukur kjo. LOLOK, Njerez. Masi e kemi perdorur dhe shperdoruar nje folje (psh mbas 10-12 fjalish): jeni mese te mirepritur te krijoni nje fjali krejt te re tuajen, me nje folje Tjeter! OK?! Good, I like it so far. Eshte tema ime e pare. Flmd te gjitheve qe jane pergjigjur. Urra. :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 09-01-2007, 22:28:56
shtrydhet lengu i qershise ne goten e kristalte :P

Kopjac. :P sa te veshtire e kishe per te krijuar nje fjali te re, hmmm?! :D :P  :-[

 • Postime: 12234

#6 ne: 10-01-2007, 01:08:49
Teme e lezecme.... ;)


Shtrydhem une nga dashnija qe kam për gocat...... :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 10-01-2007, 06:15:07
Teme e lezecme.... ;)


Shtrydhem unë nga dashnija qe kam për gocat...... :D

Flmd per Komplimentin e temes. Tani (te vazhdojme temen).

Mire qe shtrydhesh, po a shtrydhesh si duhet?! :P

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 10-01-2007, 17:24:10
Kopjac. :P sa te vështirë e kishe për te krijuar një fjali te re, hmmm?! :D :P  :-[

po jo mi goce...nuk e kisha nga kopjacia una :P

ja nje fjali te re:

Une cdo dite lexojpostimet e reja ketu.

 • Postime: 1580

#9 ne: 10-01-2007, 19:04:27
Lexoj sa tme mbajne trute LOL LOL LOL

 • Postime: 12234

#10 ne: 10-01-2007, 19:08:47

Mirë qe shtrydhesh, po a shtrydhesh si duhet?! :P


Une ja me i shtrydhuri ketu  :P..Po sme besove  pyet zockat tjera... :D

-----------------------------------------------------------------------

Lexoj deri tma ndalon ndonjera.... :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 10-01-2007, 23:55:27
Zonja, zonjusha dhe zoterinj, ju lutemi t'i permbaheni temës dhe te shkruani 1 fjali me vetëm 1 folje, jo katër a pesë. :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 11-01-2007, 06:49:33

Unë ja me i shtrydhuri këtu  :P..Po sme besove  pyet zockat tjera... :D

-----------------------------------------------------------------------

Lexoj deri tma ndalon ndonjëra.... :D
S'ka nevojë t'i pyes Lefter. LOL He se bëj shaka. Kush te shan, te don, po he. ;)--------------------------

Kush do i lexoje keto budalleqet tona, ketu?! :P

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 11-01-2007, 12:14:50
Citim nga: Elegance link=topic=34885.msg472138#msg472138
--------------------------
Kush do i [b
lexoje[/b] këto budalleqet tona, këtu?! :P
ja po i lexoj un.LOL LOL LOL LOL LOL
tani ti permbahemi temes. :P :P :P

Lexoj sa tme mbajnë trute LOL LOL LOL
lexoj dhe un per kokerr te qefit. LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4261

#14 ne: 11-01-2007, 14:03:39
lexoj deri sa te lodhem

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 11-01-2007, 14:05:26
dituria te vjen duke lexuar:D :D :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 11-01-2007, 17:24:08
dituria te vjen duke lexuar:D :D :D

Duke lexuar Forumin "Zeri Yt". :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 11-01-2007, 22:55:06
Lexoj çdo nate para gjumit :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 12-01-2007, 02:41:28
Lexoj çdo nate para gjumit :)

C'Fare Lexon?

 • Postime: 4261

#19 ne: 12-01-2007, 17:57:28
Lexoj tema te forumit :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 12-01-2007, 22:33:01
Lexoj tema te forumit :D

Boll lexove se tu zje koka. (OK Fillojme me foljen ziej tani).

 • Postime: 12234

#21 ne: 13-01-2007, 00:12:26
Une ziej muhabetin me t'gjithe ketej.... :D

#22 ne: 13-01-2007, 00:27:03
une sot kam   feste :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 13-01-2007, 16:37:20
Une festova javes tjeter. :D

 • Postime: 4261

#24 ne: 13-01-2007, 17:32:05
Boll lexove se tu zje koka.

Per ate edhe jam i zgjuar :DUnë nuk festova asgjë :DTemat e fundit