Vetëm nje Fjali (po vetëm me nje folje ama). - 9 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vetëm nje Fjali (po vetëm me nje folje ama).

Vetëm nje Fjali (po vetëm me nje folje ama).

· 202 · 15911

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#200 ne: 20-07-2020, 07:30:06
Sot filloj pushimet 😍🗻

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

#201 ne: 22-07-2020, 14:43:50
Sot jam me pushime..:)

Temat e fundit