Vetem tre Fjale ! - 968 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vetem tre Fjale !

· 24844 · 327041

Vetem tre Fjale !

· 24844 · 327041

#24175 ne: 14-04-2013, 22:55:31
mbaje fort tubin

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#24176 ne: 14-04-2013, 22:57:52
mos ki merak :P

#24177 ne: 14-04-2013, 22:59:13
ashtu te lumte

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#24178 ne: 14-04-2013, 23:00:18
kujdesem per veten :D

 • Postime: 1281

#24179 ne: 14-04-2013, 23:42:21
Gjume te qete zeriste! :)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#24180 ne: 14-04-2013, 23:45:28
je i sjellshem

#24181 ne: 14-04-2013, 23:48:21
Naten te gjitheve

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#24182 ne: 14-04-2013, 23:52:29
gjume te embel  te gjithve :engjell:

 • Postime: 12743

#24183 ne: 15-04-2013, 07:22:18
Diell ne Tirane

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#24184 ne: 19-04-2013, 20:14:15
Si kaluat sot?

 • Postime: 12743

#24185 ne: 19-04-2013, 20:15:14
si pushim..tulle

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#24186 ne: 19-04-2013, 20:17:12
pune ne bace

 • Postime: 12743

#24187 ne: 19-04-2013, 20:17:33
na lodhe me_bacen  :P

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#24188 ne: 19-04-2013, 20:20:03
mire e lash :P

 • Postime: 12743

#24189 ne: 19-04-2013, 20:23:43
shume mire bere

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#24190 ne: 19-04-2013, 20:25:43
ckemi ndonje gje?

 • Postime: 12743

#24191 ne: 19-04-2013, 20:26:52
u kenaqa sot

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#24192 ne: 19-04-2013, 20:35:19
me behet qejfi

 • Postime: 12743

#24193 ne: 19-04-2013, 20:36:31
edhe mua shume

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#24194 ne: 19-04-2013, 20:36:56
shume dhe une

 • Postime: 12743

#24195 ne: 19-04-2013, 20:38:37
do me tregosh? ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#24196 ne: 19-04-2013, 20:39:56
po mi neser

 • Postime: 12743

#24197 ne: 19-04-2013, 20:41:47
cfare ndodh neser?

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#24198 ne: 19-04-2013, 20:54:26
dite e re ...nafake e re

 • Postime: 12743

#24199 ne: 19-04-2013, 20:57:14
shprehja e imja

Temat e fundit