Vetem tre Fjale ! - 975 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vetem tre Fjale !

· 24844 · 351821

Vetem tre Fjale !

· 24844 · 351821

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24350 ne: 01-07-2013, 15:56:04
kalofshi bukur sot

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#24351 ne: 01-07-2013, 15:56:43
ku vete moj? :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24352 ne: 01-07-2013, 15:57:12
larg teje sigurisht

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#24353 ne: 01-07-2013, 15:58:06
mos ke frike :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24354 ne: 01-07-2013, 15:58:53
thua te kem?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#24355 ne: 01-07-2013, 15:59:31
nuk ke arsye :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24356 ne: 01-07-2013, 16:00:39
duhet me t'besu?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#24357 ne: 01-07-2013, 16:01:17
pa diskutim po :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24358 ne: 01-07-2013, 16:03:37
veshtire shume shoku

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#24359 ne: 01-07-2013, 16:06:22
eshte mendimi yt ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24360 ne: 01-07-2013, 16:09:27
sigurisht,absolutisht.katerciperisht

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#24361 ne: 01-07-2013, 16:14:03
e ke gabim ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24362 ne: 01-07-2013, 16:17:03
me bind n'mundesh

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#24363 ne: 01-07-2013, 16:24:43
nga tja filloj? hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24364 ne: 01-07-2013, 16:29:14
ate gjeje ti

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24365 ne: 01-07-2013, 19:45:14
Mirmbrema .si jeni?

#24366 ne: 01-07-2013, 19:45:47
Akoma n'Tiran ti?

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24367 ne: 01-07-2013, 19:56:49
Akoma n'Tiran ti?

Jo..ne.Afganistan

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24368 ne: 01-07-2013, 19:58:10
ca bo aty

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24369 ne: 01-07-2013, 20:24:33
Tranzit per te Gerti

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24370 ne: 01-07-2013, 20:32:39
ta paska qejfi lol

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24371 ne: 01-07-2013, 20:36:53
Dua te intelektualizohem

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24372 ne: 01-07-2013, 20:38:34
 i shkreti gert lol

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24373 ne: 01-07-2013, 20:44:07
 LOL LOL LOL

#24374 ne: 01-07-2013, 20:47:08
*duke rregullu kollaren*

Mirmrema zonjushe. Un jam nji djal i sukseshem qe kerkoj nje lidhje te sukseshme gjate ketij suksesi elektoral. jam cun serioz por mbasditeve vishem me tuta fesh-feshe adidas dhe i shmangem policise me benc 500-sh. Nganjehere gjuj dhe me pistolete ne ajer duke degju muzike romantike.

Temat e fundit