Vetem tre Fjale ! - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vetem tre Fjale !

· 24844 · 344623

Vetem tre Fjale !

· 24844 · 344623

#650 ne: 31-05-2007, 20:08:26
nuk me punon :-[

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 31-05-2007, 20:10:27
kush nuk t'punon hmmmmm:

#652 ne: 31-05-2007, 20:13:29
vegla e punes ;) hmmmmm:

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 31-05-2007, 20:16:22
vegla e punës ;) hmmmmm:
^

bohet mir qyyy :D

#654 ne: 31-05-2007, 20:18:20
do vras veten ><

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 31-05-2007, 20:19:13
paska mbet pagja  LOL

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 31-05-2007, 20:19:37
¨kuku jo more :O Jojo:

#657 ne: 31-05-2007, 20:22:47
pse te jetoj? hmmmmm:


Ps.Kur nuk me punon me kryesorja gje..? :-[

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 31-05-2007, 20:23:41
skagje, ka ilace LOL

#659 ne: 31-05-2007, 20:26:06
iken dhe ato :-[

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 31-05-2007, 20:28:31
athere bahu femer LOL

#661 ne: 31-05-2007, 20:30:51
e kam bezdi :D
me fillojne ato :-[

#662 ne: 02-06-2007, 14:27:10
wili je bipppp      LOL LOL

#663 ne: 02-06-2007, 15:54:29
me shave moj? :-[

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 02-06-2007, 17:24:53
oj te shajtme LOL

#665 ne: 02-06-2007, 17:45:26
kush une jooo

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#666 ne: 02-06-2007, 17:46:27
shaje faren e keqe LOL

#667 ne: 02-06-2007, 18:00:40
jo mi jo. LOL

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#668 ne: 02-06-2007, 18:13:04
shaje mi shaje :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#669 ne: 02-06-2007, 19:56:39
Kend ta shaj :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 02-06-2007, 22:33:28
ty pra mo  :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#671 ne: 02-06-2007, 22:41:32
Pse mua oree ? :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 03-06-2007, 05:58:56
se di pyete  :P

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#673 ne: 03-06-2007, 12:17:12
akoma skeni share :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#674 ne: 03-06-2007, 12:22:09
Tash une filloj  :D

Temat e fundit