Vjen nje moment dhe..!.. - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36740

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-08-2010, 16:44:04
ja bejme bam e martohemi..:).....
« Editimi i fundit: 04-08-2010, 00:10:49 nga M A X »

 • Postime: 85
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-08-2010, 19:50:20
Ja fusim gjumit.... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 01-08-2010, 23:11:18
na merzitet martesa e ndahemi prap..:P.....

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 01-08-2010, 23:54:23
ju them naten e mir te gjithve...gjume te embel. :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 02-08-2010, 13:27:49
te iken mendja per pjeshk-a...:D...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-08-2010, 23:28:17
me duhet te laj enet se vjen gruaja e me thot prap si ke lare sot maskara :D...

 • Postime: 85
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 02-08-2010, 23:36:41
Vjen nje moment dhe mendon sa qete qenka sonte.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 03-08-2010, 10:04:40
do largohemi te gjith nje dit...

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 03-08-2010, 17:18:23
.....dhe me lind deshira te hy pak ne forum e t'ju prsh te gjitheve

 • Postime: 85
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 03-08-2010, 17:37:45
Me vjen deshira te shof pak rremuje Tirane

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 03-08-2010, 23:47:37
dhe mbushet kupa...

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 03-08-2010, 23:51:16
Ketej nga ne po derdhet o nore....:P
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 14:25:16 nga N.O.R.E »

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 04-08-2010, 00:00:43
honest  per vapen e kisha fjalen...:P..po.paska dhe me keq..pse aq vape ben andej sa esht temp..:P..

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 04-08-2010, 00:06:42
U dogjem nore,u dogjem...vapa madhe,po shyqyr kemi detin afer thuaj...:P
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 14:26:12 nga N.O.R.E »

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 04-08-2010, 00:14:38
po.mir ne kemi detin afer dhe e lajme kaptinen e bucen mos tqahemi se ka dhe me keq :P..po ata qe nuk kane si ja bejne :P

 • Postime: 85
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 04-08-2010, 05:26:08
Dhe them te gjithe ne gjume eee... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 04-08-2010, 07:45:57
qe ska kush te ben nje kafe..:)..

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 05-08-2010, 18:02:42
...i them dikujt...s'te njoh

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 05-08-2010, 20:04:22
honest EshtE E lir...:P

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 06-08-2010, 01:35:36
te del shpirti  hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 06-08-2010, 15:05:14
qe erlehta eshte online...:)...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 07-08-2010, 11:34:18
dalin te palarat ne shesh...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 07-08-2010, 22:14:36
qe ska asnje film te hajrit ne tv...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 08-08-2010, 00:05:12
shtrihesh me fjet gjume..e u them naten e mire te gjithve...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 08-08-2010, 15:04:43
dhe ske me pare...

Temat e fundit