Vjen nje moment dhe..!.. - 41 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32865

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1000 ne: 22-09-2011, 10:29:16
asgje se fundja pse duhet te ta ndjej ?!
pi nje got uj te qetesohesh pak se e di qe ke ndjenja :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1001 ne: 22-09-2011, 10:31:40
:D e mo dhe ti sa me njeh :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1002 ne: 22-09-2011, 10:41:48
 i jep erlea nje :perqafim

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 22-09-2011, 10:47:20
:perqafim

 • Postime: 12743

#1004 ne: 22-09-2011, 10:54:03
vjen nje moment...dhe qetesi....te gjithe do shkojme ne qetesi uuuuuuuuuuuuu :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1005 ne: 22-09-2011, 11:38:53
Ne qetesi the...pa shku ti e para  un nuk shkoj :D

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#1006 ne: 22-09-2011, 12:30:44
erdhi dhe ditelindja e burrit...po plaket :S

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1007 ne: 22-09-2011, 12:59:28
te rroj burri dhe femijet :)

 • Postime: 2173

#1008 ne: 22-09-2011, 13:00:51
mos te lente zoti pa komshi moj shkodrane :P

 • Postime: 12743

#1009 ne: 22-09-2011, 13:05:50
Ne qetesi the...pa shku ti e para  un nuk shkoj :D

une do shkoj GIMI une....ti eja mbaj meje me cader LOL

 • Postime: 2173

#1010 ne: 22-09-2011, 13:06:38
oj e lajthitur.. :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1011 ne: 22-09-2011, 13:16:55
he mo si u be ajo qe vdiq :D

 • Postime: 12743

#1012 ne: 22-09-2011, 13:17:33
mire mire ka fillu me honger vete LOL

 • Postime: 12743

#1013 ne: 22-09-2011, 13:18:02
oj e lajthitur.. :P

pse trembesh kaq shume....nuk vdes o jo....te pakten dje ja hodha LOL

 • Postime: 2173

#1014 ne: 22-09-2011, 13:19:51
kujdes ne kthesa dhe ne kryqezime :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1015 ne: 22-09-2011, 13:24:08
shyqyr qe merke fryme se tjerat rregullohen :P

 • Postime: 12743

#1016 ne: 22-09-2011, 13:24:25
ok..do kem :D

 • Postime: 12743

#1017 ne: 22-09-2011, 13:24:50
shyqyr qe merke fryme se tjerat rregullohen :P

po po ia fryme mire mushkrine :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1018 ne: 22-09-2011, 13:29:41
pse tu cpua :D

 • Postime: 12743

#1019 ne: 22-09-2011, 13:31:10
asaj qe vdiq ooo jo mua LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1020 ne: 22-09-2011, 13:37:12
po pra per ate e kisha se ti e ke humbur qe 16 vjece :D

 • Postime: 12743

#1021 ne: 22-09-2011, 13:43:25
jo jo....18 shoku...

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1022 ne: 22-09-2011, 13:49:43
aq me keq spaske qene moderne hic  :D

 • Postime: 12743

#1023 ne: 22-09-2011, 13:50:02
jo kam qene demode....cti besh

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1024 ne: 22-09-2011, 13:55:27
ske faj nfakt se ishte koha e tille jo si tani qe e humbin qe ne fillore :)

Temat e fundit