Vjen nje moment dhe..!.. - 42 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32973

 • Postime: 12743

#1025 ne: 22-09-2011, 14:00:40
skam statistika....sdi cte them

por vjen nje moment qe kemi femije vete dhe se nuk duhet me paragjyku.... :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1026 ne: 22-09-2011, 14:08:56
ke ti po skam une :D

 • Postime: 12743

#1027 ne: 22-09-2011, 14:47:51
po une per vete fola me duket.....

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1028 ne: 22-09-2011, 15:30:11
dhe thua.......Just Do It....... :D

 • Postime: 12743

#1029 ne: 22-09-2011, 15:46:54
dhe thua...Tatu .....dont give up LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1030 ne: 22-09-2011, 17:13:51
po une per vete fola me duket.....
po pra du dhe une bebe si ty po jam i vogel akoma :P

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#1031 ne: 22-09-2011, 17:32:50
mos te lente zoti pa komshi moj shkodrane :P
hahahhahahhaahah  :P

 • Postime: 12743

#1032 ne: 22-09-2011, 20:19:37
 
Citim nga: G ! M ! k=topic=68014.msg1142892#msg1142892 date=1316704431
po pra du dhe une bebe si ty po jam i vogel akoma :P

epo rritu ca se te bie te rris femija femijen pastaj

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1033 ne: 22-09-2011, 22:16:23
1.82 jam akoma te rritem :)

 • Postime: 12743

#1034 ne: 23-09-2011, 09:26:39
ehe...rritu per mendesi por jo per gjatesi se do behesh si ajo fjale e urte popullore:

Shtati pyll e mendja fyll LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1035 ne: 23-09-2011, 09:33:33
pa merak jemi fis i zgjuar ne :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1036 ne: 23-09-2011, 09:34:52
... Dhe dita behet restart dhe fillon me pengesa sikur ka ndonje virus qe ngarkon procesin.

 • Postime: 12743

#1037 ne: 23-09-2011, 12:50:08
... Dhe dita behet restart dhe fillon me pengesa sikur ka ndonje virus qe ngarkon procesin.

the same bullshit happen to me today......

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1038 ne: 23-09-2011, 12:52:43
the same bullshit happen to me today......

SSDD....... kshu i bie??? :P

 • Postime: 12743

#1039 ne: 23-09-2011, 13:16:05
meqe e thua ti.....e pranoj LOL

vete sja kam idene  :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1040 ne: 23-09-2011, 13:46:55
meqe e thua ti.....e pranoj LOL

vete sja kam idene  :P

Same Shit Different Day :P

 • Postime: 12743

#1041 ne: 23-09-2011, 14:03:59
hahahahahahhahahaha hahahhaah e dija qe do ishte i gjo me Shit.....

ahh ky shiti ngeli tu ma mush diten LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1042 ne: 23-09-2011, 14:57:23
kur njeriu kupton qe nuk eshte i ditur, ai ka hedhur nje hap drejt diturise!

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#1043 ne: 27-09-2011, 17:52:20
kur njeriu kupton qe nuk eshte i ditur, ai ka hedhur nje hap drejt diturise!
pse ti do thuash se e kuptove hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1044 ne: 27-09-2011, 21:32:02
jo cne po pres te ma shkoqes ti kuptimin :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1045 ne: 27-09-2011, 23:21:11
PS nese keq e kam kuptu atehere me fal :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#1046 ne: 02-10-2011, 15:23:36
...e verteta triumfon

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1047 ne: 10-10-2011, 10:42:50
annabela behet kengetare :D

 • Postime: 12743

#1048 ne: 10-10-2011, 10:48:15
vjen nje moment dhe ti nuk je ti...por ti nen petkun e dikujt tjeter...

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1049 ne: 10-10-2011, 12:57:47
edhe shof (lexoj) Erela ka dy dashnor.. :D

Temat e fundit