Vjen nje moment dhe..!.. - 59 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32864

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1450 ne: 29-01-2012, 00:17:27
Mishel zgjohet nga gjumi... :D

 • Postime: 1281

#1451 ne: 29-01-2012, 00:25:52
dhe une ate them...lum ti qe e di c'je ...konsideroje si arritje te madhe.
Te mos isha ne gjendje nuk do ta rekomandoja,por sepse jam ta them ;)e pse kryesisht i neglizhoj.
Hap syte oj e mjere,,,,
Votove gje tema ne sondazhe per sex? :D
Aty e gjen veten me siguri,se per tjerat aha,,,,hap rruge te pakten :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1452 ne: 29-01-2012, 11:51:42
vjen nje moment dhe ky forum ma sos durimin...
perfundimisht ktu ska rrespekt per antaret....

 • Postime: 1281

#1453 ne: 29-01-2012, 12:28:23
vjen nje moment dhe ky forum ma sos durimin...
perfundimisht ktu ska rrespekt per antaret....
Respekti krijohet drejt vetes me pare,edhe kur s'ke drejt vetes,s'ke drejt tjereve.

Pershendes ty Nensi ;)
Pertej oqeanit je ti?

 • Postime: 12743

#1454 ne: 29-01-2012, 14:27:27
PPSL....a nive o nore???? Hajt ha pshesh nashti se sta kam ngen

 • Postime: 1281

#1455 ne: 29-01-2012, 14:55:39
Rriteni,edhe kuptoni c'ka do te thoje respekti ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1456 ne: 29-01-2012, 15:01:22
Dhe ky siper behet komplet i parendesishem

 • Postime: 1281

#1457 ne: 29-01-2012, 15:06:02
&&&&&&&  te shikoj nga lart sikur me shqeteson prania juaj :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1458 ne: 29-01-2012, 15:08:52

 • Postime: 12743

#1459 ne: 30-01-2012, 09:41:13
vjen nje moment dhe te humbet interesi dhe perdor cdolloj mekanizmi por i pasukseshem mbetesh....

nuk thone kot injorimi eshte mjeti per te luftuar injorancen dhe budallallikun e njerezve sot!

 • Postime: 1281

#1460 ne: 30-01-2012, 10:09:16
,,,,,,,Kupton qe je deshtake,edhe i hedh mbi tjeret ato dukuri qe zoteroni or taj :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1461 ne: 30-01-2012, 10:09:51

nuk thone kot injorimi eshte mjeti per te luftuar injorancen dhe budallallikun e njerezve sot!
;) ;)

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1462 ne: 30-01-2012, 10:19:37
E kupton
sa kot marrin ca e ca LOL

 • Postime: 12743

#1463 ne: 30-01-2012, 10:24:13
vjen nje moment qe ti ndihesh e zhgenjyer totalisht nga sjellja e dikujt te cilin e konsideroje MIK....

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1464 ne: 30-01-2012, 10:26:52
vjen nje moment qe ti ndihesh e zhgenjyer totalisht nga sjellja e dikujt te cilin e konsideroje MIK....
Per nje a qe ti e ve
fjala mik behet armik
vben keshtu o Mishel
a i thuhet miku ik LOL

 • Postime: 12743

#1465 ne: 30-01-2012, 10:28:15
Jo a i thuhet Mikut i pafe/?????

varja po he...se sdo ishte hera e pare tek e fundit....

vjen nje moment kur ndihesh keq per ca gjera qe mund te kesh bere po pastaj i fut nje mendje te lehte qe......t'emen e s'emes ku i kane LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1466 ne: 30-01-2012, 10:29:25
po normal
jeta eshte e shkurter per ta vrare mendjen gjate  :perqafim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1467 ne: 30-01-2012, 10:31:35
vjen nje moment qe ti ndihesh e zhgenjyer totalisht nga sjellja e dikujt te cilin e konsideroje MIK....

per shen pollog :D LOL

 • Postime: 12743

#1468 ne: 30-01-2012, 10:39:42
per shen pollog :D LOL

 :P :P
pse u zhduk mi.....

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1469 ne: 30-01-2012, 10:48:54
Respekti krijohet drejt vetes me pare,edhe kur s'ke drejt vetes,s'ke drejt tjereve.

Pershendes ty Nensi ;)
Pertej oqeanit je ti?
Te pershendes dhe une ty, edhe pse nuk kam pas komunikim asnjehere..
per rrespektin e kisha ndaj antareve ne pergjithsi, qe ne shumicen e rasteve has gjat postimeve, dhe shoh qe shum nga antaret perdorin fjal ofenduese ndaj njeritjetrit dhe nuk ka harmoni komunikuese mes tyre...
dhe une nuk flas per tej oqeanit, por flas nga  Tirana...

 • Postime: 12743

#1470 ne: 30-01-2012, 10:50:55
vjen nje moment dhe nuk ja vlen te replikosh...

 • Postime: 1281

#1471 ne: 30-01-2012, 12:33:33
I kujtoj ne pafund pavleresine qe ka :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1472 ne: 30-01-2012, 12:42:59
...hutohem pak.. :D

 • Postime: 12743

#1473 ne: 30-01-2012, 13:31:18
I kujtoj ne pafund pavleresine qe ka :)

flm shume....

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1474 ne: 30-01-2012, 13:36:12
...hutohem pak.. :D

ti ben mire te besh punen e stafit mos u huto shume ;)

Temat e fundit