Vjen nje moment dhe..!.. - 61 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32867

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1500 ne: 01-02-2012, 12:24:32
....me iket largggg...

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1501 ne: 01-02-2012, 12:25:27
..nuk te lesho gripi per 1 jave ^o)

 • Postime: 1281

#1502 ne: 01-02-2012, 12:26:54
Shqiponja i shikon minjte ne are,edhe s'ka versulje sepse ndot thonjte ;)

 • Postime: 12743

#1503 ne: 01-02-2012, 13:38:00
Vjen nje moment kur te kerkohet te jesh ti dhe askush tjeter

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1504 ne: 06-02-2012, 12:40:04
Acarim nervash......

 • Postime: 12743

#1505 ne: 06-02-2012, 12:41:06
historia perseritet

 • Postime: 2568

#1506 ne: 07-02-2012, 22:12:36
dhe kupton qe disa njerez jane si rete sapo ata zhduken dita behet me e bukur

 • Postime: 12743

#1507 ne: 08-02-2012, 11:17:51
vjen nje moment kur me nje fjale hedh poshte shume te tjera

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1508 ne: 08-02-2012, 12:10:31
...me duket sikur s'te kam kuptuar kurre.. ^o)

 • Postime: 2173

#1509 ne: 08-02-2012, 12:40:36
me duket se kam jetuar 1000 vjet hmmmmm:

 • Postime: 12743

#1510 ne: 08-02-2012, 13:49:30
vjen nje moment dhe heshtja thote me shume se cdo gje

 • Postime: 2568

#1511 ne: 08-02-2012, 23:19:08
dhe i thua missit summer mishel

natennnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnn

miss  :puth :puth :puth

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1512 ne: 08-02-2012, 23:22:08
.....dhe ti akoma nuk ke ikur :DNaten :-* :-*

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1513 ne: 09-02-2012, 07:44:03
....dhe nis dita serisht .........

 • Postime: 12743

#1514 ne: 09-02-2012, 09:32:04
vjen nje moment ku je apo nuk je eshte e njejta gje :P

 • Postime: 2173

#1515 ne: 09-02-2012, 12:12:51
qe behesh dru :D

 • Postime: 12743

#1516 ne: 09-02-2012, 13:19:50
qe nuk ndjen me asgje.....

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1517 ne: 09-02-2012, 13:22:34
.....sjell situata dhe ndjesi te reja gjithmone!

 • Postime: 12743

#1518 ne: 09-02-2012, 13:23:19
ndodh qe te sjell edhe situata te jetuara thjesht ti rikujtosh....si per te treguar se ti JETON....

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1519 ne: 09-02-2012, 13:26:03
....ti rikujtoosh per te kuptuar qe ti ke jetuar vertete momente dhe kujtime te bukura!

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1520 ne: 09-02-2012, 13:27:48
e plakemi  :D

 • Postime: 12743

#1521 ne: 09-02-2012, 13:29:10
jooooo jemi ende te rinj

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1522 ne: 09-02-2012, 13:31:00
jooooo jemi ende te rinj
na le traktori rruges LOL

 • Postime: 12743

#1523 ne: 09-02-2012, 13:31:20
fol per vete ti mi LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1524 ne: 09-02-2012, 22:35:52
....zhdukemi pa kuptuar...pa lene gjurme....

Temat e fundit