Vjen nje moment dhe..!.. - 62 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32027

 • Postime: 12743

#1525 ne: 10-02-2012, 08:47:45
dhe ndjen mall per kohen e shkuar...per kujtimet e kaluara

 • Postime: 2173

#1526 ne: 10-02-2012, 11:48:41
kurre mos ardhte ai moment qe mendoj une hmmmmm:

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1527 ne: 10-02-2012, 11:58:53
...ufaaaaaaa che  palle..........

 • Postime: 12234

#1528 ne: 10-02-2012, 13:50:22
....dhe ne vjen dita ta zbrazim pushken  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1529 ne: 10-02-2012, 14:02:42
 Ku mbaron cdo gje  :D

 • Postime: 12743

#1530 ne: 10-02-2012, 16:40:36
valle do vij ndonjehere ai moment kur ti te me thuash keto fjale???

I'm sorry that I hurt you
It's something I must live with everyday
And all the pain I put you through
I wish I could take it all away
And be the one who catches all your tears
That's why I need you to hear


nuk besoj

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1531 ne: 17-02-2012, 10:06:38
.....kur duhet te pranojme shuuume gjera....edhe pse eshte e padrejte...:(

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1532 ne: 17-02-2012, 11:03:21
...harroj kollaj.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1533 ne: 17-02-2012, 18:21:48
....duhet te gatuaj dicka per darken. :D

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1534 ne: 17-02-2012, 21:27:42
dhe asgje se nuk ka zocka ketej rrotull :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1535 ne: 17-02-2012, 21:29:37
epo zockat behen kllocka :D

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1536 ne: 17-02-2012, 21:29:55
epo kllockat pjellin zocka.. :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1537 ne: 17-02-2012, 21:33:37
dhe prap zockat behen kllocka LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1538 ne: 17-02-2012, 21:40:38
dhe jeta vazhdon se edhe kllockave jau bejme dermanin. LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1539 ne: 19-02-2012, 17:00:27
.....asgje nuk te ben pershtypjen qe te bente dikur!!

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1540 ne: 19-02-2012, 17:04:30
...duhet te ngrihesh te shkosh ne kinema  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1541 ne: 19-02-2012, 17:05:50
 Dhe pyes......Cfare filmi do shohesh? :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1542 ne: 19-02-2012, 17:13:27
Nje film i luajtur nga Meryl Streep..."Zonja e Hekurt" luan jeten e Margaret Thatcher  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1543 ne: 19-02-2012, 17:15:16
Ehe...se kam pare por kam degjuar per te, plus qe Meryl Streep eshte e madhe ;)


Shikim te kendshem :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1544 ne: 19-02-2012, 17:17:22
Keshtu thone qe e ka luajtur ne menyre mese prefekte  ;) plus qe me pelqen jeta e Margaret-es se i ben burrat ta bejne cicin perpara saj LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1545 ne: 19-02-2012, 17:19:04
.....dhe forca e gruas behet e  pamposhtur :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1546 ne: 19-02-2012, 17:19:49
.....dhe forca e gruas behet e  pamposhtur :D

Jo ta degjojne keto cunaket ketu LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1547 ne: 19-02-2012, 17:21:24
 :D :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1548 ne: 19-02-2012, 17:22:02
Aman vetem Vulin mos ma luani se eshte  cun viril LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1549 ne: 19-02-2012, 17:23:40
Ika goca se me fillon seanca kur te mesoj ndonje dallavere te Margaretes ne lidhje me burrat do vi tjua them nga darka LOL LOL do ti ve ne perdorim biles LOL

Temat e fundit