Vjen nje moment dhe..!.. - 63 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32966

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1550 ne: 19-02-2012, 17:25:59
Enderr ik ik....na meso nga darka ndonje tjeter force :D
Vuli sidomos... :-[LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1551 ne: 19-02-2012, 17:28:42
Nga shpejtesia e ka ngaterruar Endrra, por ka dashur te thonte Servil LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1552 ne: 19-02-2012, 17:33:22
Servil mi servil...por e tha ashtu qe mos ta kuptonte Vuli se merzitet pastaj LOL :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1553 ne: 19-02-2012, 17:49:43
Hahaha :P


Vjen moment dhe me merr malli per kte lart :puth

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1554 ne: 19-02-2012, 17:59:44
Kush tha mi? Ku i pe?  :-[ :D

 • Postime: 12234

#1555 ne: 20-02-2012, 10:27:18
Mire e ka ajo....7 here ne dite i falet gruas pa u ndal...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1556 ne: 20-02-2012, 14:33:11
....ehe kte Lefton do e skuq kot per qejf LOL

 • Postime: 12743

#1557 ne: 02-03-2012, 10:23:15
vjen nje moment....kur harron se kush je

 • Postime: 1281

#1558 ne: 08-03-2012, 12:43:03
Bien floket e mi,e zgjen nje fije :P

 • Postime: 12743

#1559 ne: 08-03-2012, 13:19:59
Vjen nje moment kur kupton se i ke dhene me shume sec duhet njerezve...dhe terhiqesh

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1560 ne: 08-03-2012, 13:41:08
Them me vete c'po bej...

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1561 ne: 08-03-2012, 13:47:43
...behesh pishman qe ate dite te ftohte janari duke ecur,kthen koken majtas dhe syte te ndalen tek nje djale i cili te shikon ne sy...ecim paralel per nje cop rruge pastaj buzeqeshim,ai me parakalon dhe kthen koken here pas here me seriozitet...si smora guximin ti flisja apo ti kerkoja nje numer telefoni?! Isha e sigurte qe ate gje po priste. Sot e di se nqs do me ndodhte perseri sdo reagoja njesoj. Mendoj se ishte nje dashuri me shikim te pare. Kesaj dashurie i besoj...edhe pse e di qe seshte e gjate. :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1562 ne: 08-03-2012, 13:49:09
Dhe kam deshire ta thyej monitorin e pc e ta bej copash!

 • Postime: 12743

#1563 ne: 08-03-2012, 14:58:10
vjen nje moment kur ti do doje te ishe nje hic ne kete bote...mos kishe askend qe te ndjej mungesen tende dhe te zhdukeshe. Dhe te ishe e lire te mos ndjeje asgje per askend....por nuk qenka kshu

 • Postime: 12234

#1564 ne: 08-03-2012, 15:11:31
...behesh pishman qe ate dite te ftohte janari duke ecur,kthen koken majtas dhe syte te ndalen tek nje djale i cili te shikon ne sy...ecim paralel per nje cop rruge pastaj buzeqeshim,ai me parakalon dhe kthen koken here pas here me seriozitet...si smora guximin ti flisja apo ti kerkoja nje numer telefoni?! Isha e sigurte qe ate gje po priste. Sot e di se nqs do me ndodhte perseri sdo reagoja njesoj. Mendoj se ishte nje dashuri me shikim te pare. Kesaj dashurie i besoj...edhe pse e di qe seshte e gjate. :P


Mire  se me gjete.... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1565 ne: 08-03-2012, 15:13:16
.....i them ketij siper...vrapo... :D

 • Postime: 12234

#1566 ne: 08-03-2012, 15:16:29
...vrapo duke mos u ndalur hic... :D

 • Postime: 12743

#1567 ne: 08-03-2012, 16:51:40
dhe dhimbja dhemb

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1568 ne: 08-03-2012, 17:17:22

Mire  se me gjete.... :D

Ske qene ti jo.  :(

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1569 ne: 08-03-2012, 19:41:41
Ketu qenka bosh fare//  :P :P

Paskan kalu ne forum tjeter robt me duket. :P ;)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1570 ne: 08-03-2012, 20:38:03
Erdha tipi   :P
  apo harrova une sme ke qef mua ti LOL

 • Postime: 12743

#1571 ne: 09-03-2012, 09:22:05
Ketu qenka bosh fare//  :P :P

Paskan kalu ne forum tjeter robt me duket. :P ;)

ku kshu?

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1572 ne: 09-03-2012, 10:46:01
kupton qe jeta te merr nje tjeter drejtim...

 • Postime: 1281

#1573 ne: 09-03-2012, 12:48:04
Zonat rurale s'permenden ,edhe s'ekzistojne ne asnje projekt e pseudo projekte te qeverise shqiptare :( :(

 • Postime: 12743

#1574 ne: 09-03-2012, 13:38:24
vjen nje moment kur cdo gje kthehet permbys dhe sa veshtire ta kthesh serisht me kembe ne toke......

Temat e fundit