Vjen nje moment dhe..!.. - 64 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32967

 • Postime: 2568

#1575 ne: 10-03-2012, 21:19:59
dhe i thua nje naten forumit se ke pune e duhet te ikesh

shej ender ju puth fort vendeet zgjidhini vete ku te keni deshire

 • Postime: 12743

#1576 ne: 12-03-2012, 11:16:36
dhe ti ndihesh si e gjunjezuar.....para asgjese

 • Postime: 182

#1577 ne: 12-03-2012, 11:17:59
Vullkani nuk mesohet nga gabimet.... :)

 • Postime: 12743

#1578 ne: 12-03-2012, 11:21:51
dhe vjen xhuli me shkopin e mesuses ne dore LOL

 • Postime: 1281

#1579 ne: 12-03-2012, 12:39:32
*******Akoma pa marr bann une :D

Administrator
Ka aldhul njoni k'tu e m'ka thon qe je boshe,e me ulen mua,e me thote je e piste femel.
Une plopozoj ti vejme bann te pelhelshem.
I modifikova shklimet e tij,e mbi to vula shklimet e mija se jam modelatole une,e ai me ofendoi.

Tregoi e pm e mala si pelgezime qe i kishin bo antalet per njato gjana qe me fot mua.
Une do iki nga folumi po nuk i vune bann Pasionit :D
Une kam dhene thum per folumin tend :P me shklimet e mija qe tregojne inteligjencen e nje femije te klases se pale.
Jam e plivegjilual njeli me thojne ata qe me njohin mua :P
Me lespekt
Shej,e me vete kam e Sum    mer :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1580 ne: 12-03-2012, 12:43:45
Po ti, nga erdhe... :D

Pse gerricesh kot.. ^o) ^o) :)

 • Postime: 1281

#1581 ne: 12-03-2012, 12:45:39
Po ti, nga erdhe... :D

Pse gerricesh kot.. ^o) ^o)

Kot thua ti,por jo une :)

Hyra dje e postoja e lexoja por Shej e Sum   mer   s'gezoheshin e kenaqesite e tyre vinin duke u gerric me mua.

Ofendimet e tyre ishin shkronja te para,e une aq dua :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1582 ne: 12-03-2012, 12:47:23
Edhe ti i pret me pushke ne dore :D :P...pak mirekuptim do ish shuuume me mire....me beso ;) :)

 • Postime: 12743

#1583 ne: 12-03-2012, 13:33:35
ketij forumi po i del boja LOL

 • Postime: 1281

#1584 ne: 12-03-2012, 13:39:25
S'kam pune e vij prap ketu. :)

 • Postime: 12743

#1585 ne: 12-03-2012, 13:39:58
dhe mire e ben se na mban ngul me lloqe

 • Postime: 1281

#1586 ne: 12-03-2012, 14:10:18
dhe mire e ben se na mban ngul  me lloqe
;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1587 ne: 12-03-2012, 19:11:51
...kam mall... ^o)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1588 ne: 12-03-2012, 19:13:27
..fundi eshte fund..ska terrt verrt.. :D

 • Postime: 1281

#1589 ne: 12-03-2012, 19:23:53
Bejne mire qe s'paraqiten te gjithe ata qe shenojne ketu armiqte e mi :P

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#1590 ne: 12-03-2012, 20:09:28
dhe une dua apo s'dua vij kendej nga kjo bota e cudirave  ^o)

 • Postime: 1281

#1591 ne: 12-03-2012, 20:35:26
dhe une dua apo s'dua vij kendej nga kjo bota e cudirave  ^o)

S'falen gabimet tek ti :)
Fjalia nis me shkronje te madhe. :)

Tung Bela Ana :)

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#1592 ne: 12-03-2012, 20:51:02
S'falen gabimet tek ti :)
Fjalia nis me shkronje te madhe. :)

Tung Bela Ana :)
Fjalia ka nis me te madhe, une vetem e vazhdova
Vjen nje moment dhe une  e shkruaj fjaline te plote duke ja filluar nga shkronja e pare ME TE MADHE :D
Dhe me pas vjen perseri Pasion-i e me kritikon :D

 • Postime: 1281

#1593 ne: 12-03-2012, 21:05:29
Gjeta nje kenge me t'pershnet Bela Ana
REGGAE 2010

Fal per kritiken**********bosh :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1594 ne: 12-03-2012, 21:06:38
..yffff vje era zylyf

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#1595 ne: 12-03-2012, 21:07:53
 :pafshim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1596 ne: 12-03-2012, 22:09:14
dhe qetesi me ne fund

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1597 ne: 12-03-2012, 23:06:23
dhe qetesi me ne fund

shume dakort

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1598 ne: 12-03-2012, 23:08:56

 • Postime: 12743

#1599 ne: 13-03-2012, 07:41:16
une humb disa raunde te lezetshme ketu LOL

Temat e fundit