Vjen nje moment dhe..!.. - 65 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 33067

 • Postime: 1281

#1600 ne: 13-03-2012, 09:11:43
Pthe? :D

 • Postime: 12743

#1601 ne: 13-03-2012, 09:23:52
Se sjam prezente LOL

O Pasion ti sikur ta kane mbyll deren more LOL

 • Postime: 1281

#1602 ne: 13-03-2012, 10:00:18
I thyj hekurat une :P
A'do te mi mbyllin aaa? :S

 • Postime: 12743

#1603 ne: 13-03-2012, 10:43:39
ti kane myll sipas lajmeve te oren 10....ti ka hyre LOL

 • Postime: 1281

#1604 ne: 13-03-2012, 10:44:27
Do te mi mbyllin hekurat apo jo?
Te pyes? :)

 • Postime: 12743

#1605 ne: 13-03-2012, 11:30:56
pyet pyet....por te gjitha dyret i ke mbyll...tashme  :P

 • Postime: 1281

#1606 ne: 13-03-2012, 11:48:46
pyet pyet....por te gjitha dyret i ke mbyll...tashme  :P
Je pro mbylljes dmth? :D

 • Postime: 12743

#1607 ne: 13-03-2012, 11:50:18
ahh ti do te gjesh armiqte eeeee

jo une nuk dua te ikesh per nje arsye te thjeshte.....me pelqen kur te vene per fund LOL

 • Postime: 1281

#1608 ne: 13-03-2012, 11:51:31
Te hekurt e te drejtperdrejtet s'rrijne n'fund :P

 • Postime: 12743

#1609 ne: 13-03-2012, 11:52:32
fundi ende nuk ka dale.....kur ti dali do shihet Drejtpeshimi

vjen nje moment....kur duhet te lutesh fort...

 • Postime: 1281

#1610 ne: 13-03-2012, 11:56:58
Eshte i dale se kam marr banned :(

Deshira per momentin.

Mireqenie per popullin tim,e te rroje kryeministri im i (UDB-se)qe na e ofron mireqenien :D :D

 • Postime: 12743

#1611 ne: 13-03-2012, 11:57:38
Eshte i dale se kam marr banned :(ehe

 • Postime: 1281

#1612 ne: 13-03-2012, 11:58:32
P'the :D

 • Postime: 12743

#1613 ne: 13-03-2012, 11:59:23
Ti bann ke marre po ci beke bannit ti...me fol me vete :P

 • Postime: 1281

#1614 ne: 13-03-2012, 12:00:28
Te gjithe deshirojne qe Pasion te zhduket nga ketu.

E perse? hmmmmm: :(

 • Postime: 2173

#1615 ne: 13-03-2012, 12:01:19
dhe ben pufff :P

 • Postime: 12743

#1616 ne: 13-03-2012, 12:02:01
Te gjithe deshirojne qe Pasion te zhduket nga ketu.

E perse? hmmmmm: :(

mos i jep kaq rendesi vetes....une sdua te ikesh dhe ta thashe pse....mos bej interesantin tashi

 • Postime: 12743

#1617 ne: 13-03-2012, 12:02:22
dhe ben pufff :P

ti shyqyr qe erdhe se mendova mos kishe bere puff e paff

 • Postime: 1281

#1618 ne: 13-03-2012, 12:03:25
Lind nje drite shprese qe s'do marr bann :P

Une boj interesantin se keshtu i do mushka drute  :P ;)

 • Postime: 2173

#1619 ne: 13-03-2012, 12:04:20
mos u hiq sikur je shqetesuar per mua se pastaj do me besh te lumtur :D

 • Postime: 12743

#1620 ne: 13-03-2012, 12:05:00
Lind nje drite shprese qe s'do marr bann :P

Une boj interesantin se keshtu i do mushka drute  :P ;)

mos u merr me mushka se hedh vickla...gjej nje kafshe me te kendshme

 • Postime: 12743

#1621 ne: 13-03-2012, 12:05:12
mos u hiq sikur je shqetesuar per mua se pastaj do me besh te lumtur :D

Grens....mire je ti?

 • Postime: 2173

#1622 ne: 13-03-2012, 12:05:47
fatmiresisht dhe cuditerisht po hmmmmm:

 • Postime: 12743

#1623 ne: 13-03-2012, 12:06:35
gezohem

vjen nje moment...ku do ti besh **** cdo gjeje

 • Postime: 2173

#1624 ne: 13-03-2012, 12:07:43
cke moj??? hmmmmm:

Temat e fundit