Vjen nje moment dhe..!.. - 66 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 41948

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1625 ne: 13-03-2012, 12:09:09
mos u merr me mushka se hedh vickla...gjej nje kafshe me te kendshme

Detyrim,se ashtu i do kuvendi se i till eshte vendi :P :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1626 ne: 13-03-2012, 12:12:43
..dicka pres. :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1627 ne: 13-03-2012, 12:13:31
..dicka pres. :D
..mos e prit gjate :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1628 ne: 13-03-2012, 12:16:40
..dicka pres. :D
:D :D

C'do beja? :D
Po pres te behem admin :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1629 ne: 13-03-2012, 12:20:50
Me sos durimi.... dhe behem me nerva...

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1630 ne: 13-03-2012, 15:51:44
Vjen nje moment dhe rruget tona ndahen nje dite

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1631 ne: 13-03-2012, 15:52:42
...pastaj bashkohen serish ne vendin tone te dashur, ja aty, po aty, ne nje kasolle buze rruges....ne Kashar  :D  :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1632 ne: 13-03-2012, 15:54:29
...pastaj bashkohen serish ne vendin tone te dashur, ja aty, po aty, ne nje kasolle buze rruges....ne Kashar  :D  :D
Vjen nje moment dhe gjithecka behet mire, neqofte se jo sot, neser po :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1633 ne: 15-03-2012, 15:50:52
.....dhe endrrat marrin rrugen ne pakthim.. ^o)

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1634 ne: 15-03-2012, 16:14:50
....dhe zemra ime perkulet vetem para personave te vecante  :engjell:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1635 ne: 15-03-2012, 16:15:14
..vjen kjo perseri :perqafim

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1636 ne: 15-03-2012, 16:17:26
...dhe une vij ketu e oer cudi gjej babyn online  :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1637 ne: 15-03-2012, 16:37:31
Vjen nje moment dhe kjo siper do te me gjej ne fb :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1638 ne: 15-03-2012, 16:38:50
...kerkoj te paarritshmen   :S

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1639 ne: 15-03-2012, 16:40:12
Vjen nje moment dhe kjo siper do te me gjej ne fb :D
LOL
Vjne nje moment dhe me rikujton perseri charli per ti derguar ftesen :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1640 ne: 15-03-2012, 16:41:00
Vjen nje moment dhe kjo me dergon nje mp qe ti jap te dhenat shtese LOL

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1641 ne: 15-03-2012, 16:50:39
....dhe sa ndaj mendjen te miqesohem me charlin, ky po me rrefuzon LOL

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1642 ne: 15-03-2012, 16:51:37
....dhe sa ndaj mendjen te miqesohem me charlin, ky po me rrefuzon LOL

A miqesohemi bashke?  :-[

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1643 ne: 15-03-2012, 16:53:02
A miqesohemi bashke?  :-[
Hjade White, se nuk kam hajr prej charlit :D e di qe do bie pishman ama do jete vone pastaj LOL

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1644 ne: 15-03-2012, 16:57:03
Hjade White, se nuk kam hajr prej charlit :D e di qe do bie pishman ama do jete vone pastaj LOL

OK!  :D
Nigjo qeke shume sexy  :P
Si e nisa mire?  :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1645 ne: 15-03-2012, 17:01:38
OK!  :D
Nigjo qeke shume sexy  :P
Si e nisa mire?  :D
keq puna...qe ne fillim me genjeshtra :D
ik se mire isha me charlin :D

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1646 ne: 15-03-2012, 17:02:28
Vje i moment dhe kjo Bela po fillo t'me kete qejf  :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1647 ne: 15-03-2012, 17:04:03
...ndryshoj mendimin per Whiten...
per cudi,
mu kthye urrejtja ne dashuri LOL

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1648 ne: 15-03-2012, 17:04:41
...ndryshoj mendimin per Whiten...
per cudi,
mu kthye urrejtja ne dashuri LOL
Mire a martohena tashi?  :-[

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1649 ne: 15-03-2012, 17:06:41
Mire a martohena tashi?  :-[
Vjen nje moment dhe White me ben oferten per martese pa e pas as Unazen me vete :D

Temat e fundit