Vjen nje moment dhe..!.. - 68 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32119

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1675 ne: 18-03-2012, 17:26:32
Eshte vertet e bukur Dream :engjell:

Vjen koha te pushoj pak...e atehere te dal prap...

 • Postime: 1283

#1676 ne: 18-03-2012, 17:37:09
*****E shikon detin vaj :) tregon qe po i vjen ora per ta ndiere ate :)

 • Postime: 12743

#1677 ne: 18-03-2012, 18:52:35
qe te dhemb koka dhe ska ilac qe te ta heq

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1678 ne: 18-03-2012, 22:30:10
.....me iket nga forumi :D

 :pafshim :pafshim me te mira njerez te padukshem... :D :engjell:

 • Postime: 12743

#1679 ne: 18-03-2012, 22:32:31
dhe dua gjume

 • Postime: 1283

#1680 ne: 18-03-2012, 22:35:52
Noten dreamm :)

Vjen nje moment ku penjte e shoqerise krijojne nyje qe s'ka shans me i heq ato ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1681 ne: 18-03-2012, 23:31:34
...nuk duroj dot me!!

 • Postime: 12743

#1682 ne: 19-03-2012, 08:14:08
zgjohem

 • Postime: 182

#1683 ne: 19-03-2012, 09:40:10
Me merr gjumi prape

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1684 ne: 19-03-2012, 10:53:33
...ne prape ketu   :P

Jave te kendshme per te gjithe ju!

 • Postime: 1283

#1685 ne: 19-03-2012, 12:31:57
Vazhdon e ecura pa ndal :P

 • Postime: 12743

#1686 ne: 19-03-2012, 12:34:56
ti duhet te mesosh gjuhen letrare se le nam

 • Postime: 1283

#1687 ne: 19-03-2012, 12:36:19
Dhe me duhet te nis serish misionin tim,por po e le ne heshtje se duhet *******momentalisht ;)

 • Postime: 12743

#1688 ne: 19-03-2012, 12:43:16
...........njeriu duhet te pranoj keshilla dhe kritika

 • Postime: 1283

#1689 ne: 19-03-2012, 12:52:15
Vjen nje moment qe duhet thene
Kritikat s'pranohen nga ata qe jane per te kritikuar ;)

 • Postime: 12743

#1690 ne: 19-03-2012, 12:55:13
Vjen nje moment kur ti krijon ca ide te gabuara ne koke por tek e fundit jane mendime personale dhe si te tilla s'ja vlen te merresh e ti analizosh.
Gjithkush eshte i lire te mendoj e veproj si di e si do!

 • Postime: 1283

#1691 ne: 19-03-2012, 12:56:42
*****
E thua

Amin. :)

 • Postime: 12743

#1692 ne: 19-03-2012, 12:58:17
po
dhe vjen nje moment kur grens nderron lekuren dhe nxjerr ne pah idiotizmin e tij....pffffff

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1693 ne: 19-03-2012, 12:58:49
kur thua: Fjalët janë si gjethet: një pemë që bën jashtë mase gjethe...
bën shumë pak fruta..!!

 • Postime: 1283

#1694 ne: 19-03-2012, 12:59:30
Hahahahaha

Grens me ngjason mua me ato qe shenon ti?
Kilometra larg te dy ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1695 ne: 19-03-2012, 13:00:14
Ai nuk di asgjë, por mendon se di çdo gjë. Kjo tregon qartë për
një karrierë politike."

 • Postime: 12743

#1696 ne: 19-03-2012, 13:05:42
 ^o)
Hahahahaha

Grens me ngjason mua me ato qe shenon ti?
Kilometra larg te dy ;)

kush e tha kete??????  hmmmmm:
dicka vjen ere ketu

 • Postime: 1283

#1697 ne: 19-03-2012, 13:53:50
***** vejne ne levizje shqisat :P por fundin e dine po vete! :S

 • Postime: 12743

#1698 ne: 19-03-2012, 13:59:04
vjen nje moment kur njeriu humbet senset e ndryshimit midis reales dhe virtuales.....dhe keput kopace pa hesap

 • Postime: 1283

#1699 ne: 19-03-2012, 14:02:02
***** edhe te gjithe kuptuan qe''''''''''''''''''''

Ardhja e Pasion uli ndjeshem ne forum  stilin e preferuar te antareve qe flisnin banal.

Vjen prap momenti qe ai rri ketu,se per kete eshte ftuar :)

Nga kjo merr pergezime ;) :P

Temat e fundit