Vjen nje moment dhe..!.. - 68 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 38704

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1675 ne: 18-03-2012, 17:26:32
Eshte vertet e bukur Dream :engjell:

Vjen koha te pushoj pak...e atehere te dal prap...

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1676 ne: 18-03-2012, 17:37:09
*****E shikon detin vaj :) tregon qe po i vjen ora per ta ndiere ate :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1677 ne: 18-03-2012, 18:52:35
qe te dhemb koka dhe ska ilac qe te ta heq

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1678 ne: 18-03-2012, 22:30:10
.....me iket nga forumi :D

 :pafshim :pafshim me te mira njerez te padukshem... :D :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1679 ne: 18-03-2012, 22:32:31
dhe dua gjume

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1680 ne: 18-03-2012, 22:35:52
Noten dreamm :)

Vjen nje moment ku penjte e shoqerise krijojne nyje qe s'ka shans me i heq ato ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1681 ne: 18-03-2012, 23:31:34
...nuk duroj dot me!!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1682 ne: 19-03-2012, 08:14:08
zgjohem

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1683 ne: 19-03-2012, 09:40:10
Me merr gjumi prape

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1684 ne: 19-03-2012, 10:53:33
...ne prape ketu   :P

Jave te kendshme per te gjithe ju!

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1685 ne: 19-03-2012, 12:31:57
Vazhdon e ecura pa ndal :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1686 ne: 19-03-2012, 12:34:56
ti duhet te mesosh gjuhen letrare se le nam

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1687 ne: 19-03-2012, 12:36:19
Dhe me duhet te nis serish misionin tim,por po e le ne heshtje se duhet *******momentalisht ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1688 ne: 19-03-2012, 12:43:16
...........njeriu duhet te pranoj keshilla dhe kritika

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1689 ne: 19-03-2012, 12:52:15
Vjen nje moment qe duhet thene
Kritikat s'pranohen nga ata qe jane per te kritikuar ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1690 ne: 19-03-2012, 12:55:13
Vjen nje moment kur ti krijon ca ide te gabuara ne koke por tek e fundit jane mendime personale dhe si te tilla s'ja vlen te merresh e ti analizosh.
Gjithkush eshte i lire te mendoj e veproj si di e si do!

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1691 ne: 19-03-2012, 12:56:42
*****
E thua

Amin. :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1692 ne: 19-03-2012, 12:58:17
po
dhe vjen nje moment kur grens nderron lekuren dhe nxjerr ne pah idiotizmin e tij....pffffff

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1693 ne: 19-03-2012, 12:58:49
kur thua: Fjalët janë si gjethet: një pemë që bën jashtë mase gjethe...
bën shumë pak fruta..!!

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1694 ne: 19-03-2012, 12:59:30
Hahahahaha

Grens me ngjason mua me ato qe shenon ti?
Kilometra larg te dy ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1695 ne: 19-03-2012, 13:00:14
Ai nuk di asgjë, por mendon se di çdo gjë. Kjo tregon qartë për
një karrierë politike."

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1696 ne: 19-03-2012, 13:05:42
 ^o)
Hahahahaha

Grens me ngjason mua me ato qe shenon ti?
Kilometra larg te dy ;)

kush e tha kete??????  hmmmmm:
dicka vjen ere ketu

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1697 ne: 19-03-2012, 13:53:50
***** vejne ne levizje shqisat :P por fundin e dine po vete! :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1698 ne: 19-03-2012, 13:59:04
vjen nje moment kur njeriu humbet senset e ndryshimit midis reales dhe virtuales.....dhe keput kopace pa hesap

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1699 ne: 19-03-2012, 14:02:02
***** edhe te gjithe kuptuan qe''''''''''''''''''''

Ardhja e Pasion uli ndjeshem ne forum  stilin e preferuar te antareve qe flisnin banal.

Vjen prap momenti qe ai rri ketu,se per kete eshte ftuar :)

Nga kjo merr pergezime ;) :P

Temat e fundit