Vjen nje moment dhe..!.. - 70 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 38505

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1725 ne: 19-03-2012, 14:59:16
yeah baby  :perqafim

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1726 ne: 19-03-2012, 15:04:44
Sa demokraci ka ky forumi LOL

Hiqi breket.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1727 ne: 19-03-2012, 15:05:54
Po. Mbylli syte.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1728 ne: 19-03-2012, 15:06:42
Altin..rregulloje pak fjalorin te lutmi shume.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1729 ne: 19-03-2012, 15:07:09
wtf

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1730 ne: 19-03-2012, 15:23:39
 LOL  LOL  LOL s'kam me fuqi  LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1731 ne: 19-03-2012, 15:50:46
Altin..rregulloje pak fjalorin te lutmi shume.
He se e ty te kam pare te flasesh ashtu ;)

Pse cuditesh?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1732 ne: 19-03-2012, 15:51:52
foli dhe Koci.....muaaaahhhh aaaa

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1733 ne: 19-03-2012, 15:53:45
foli dhe Koci.....muaaaahhhh aaaa
Jo.
Te ka lene rrugen ty ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1734 ne: 19-03-2012, 15:56:46
ore pasion perse mendon se bota rrotullohet rreth teje???? Perse te djeg miza vella...me siguri ngaqe je i vleresuari i shekullit

ik me ler rehat se me ty mund ta kem vetem kur te citoj,heret e tjera e kam me ke me do qejfi mua...qarte?
Hajt shnet e pare

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1735 ne: 19-03-2012, 16:02:34
LOL  o zot sa i shkon serioziteti kesaj femre e sidomos kur e ka me apasionaten LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1736 ne: 19-03-2012, 16:04:15
enderr ti se di sa me shkon serioziteti me ata qe komandoj....duhet te me shohesh! :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1737 ne: 19-03-2012, 16:05:38
Ua po si camcakiz te eshte ngjitur moj  :D si tja bejme qe mos te flasi me  hmmmmm:

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1738 ne: 19-03-2012, 16:07:20
Onderr

Ta tregoj une ty si? :P

Mishelino pse nevrikosesh ?
Si shume histerike dukesh :P kur thu

SHNET :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1739 ne: 19-03-2012, 16:12:20
Onderr

Ta tregoj une ty si? :P

Mishelino pse nevrikosesh ?
Si shume histerike dukesh :P kur thu

SHNET :P

te te sqaroj nje gje mishelino ty dhe jo per te te dhene shpjegime se ti se ke idene sa s'ma ndjen per ta bere kete. Ajo qe dua te te them eshte meso te ecesh me kembet e tua, prano qe ne kete forum jemi per argetim, shpreso se nje dite ne kete forum do kesh edhe ti njerez qe do te te respektojne, mashtro veten se je me i miri ketu kur ndoshta ne jeten reale je nje cope **** qe sti hedh njeri *****.
Sa per histerizmin tim mos u shqeteso sepse ti nuk me krijon kurrfare ndjesie ...kuptoveeee
ne mos hajt shnet se kaq mund te te uroj...te tjerat i ke vete

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1740 ne: 20-03-2012, 09:56:24
e kupton qe mashtrimi dhe keqdashja e corjentojne boten me shume se keqkuptimi dhe qejfmbetja...

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1741 ne: 21-03-2012, 12:47:07


Shpjegon lirine ,pa e shkruar ate e te prekesh arome te shpjeguari Osho :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1742 ne: 21-03-2012, 12:57:21
dhe ...kaq..pike :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1743 ne: 21-03-2012, 16:04:50
kur te flihet dhe sfle dot

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1744 ne: 21-03-2012, 16:21:04
...deshire te kaloj sa me mire 1 ore dhe nuk te lene rehat ca zara

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1745 ne: 21-03-2012, 16:22:28
vjen nji moment dhe mendoj qe njerezit duhet ta dine te verteten.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1746 ne: 21-03-2012, 16:23:16
LOL sa qef e kam altinin se ve icik ambiance forumit LOL

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#1747 ne: 21-03-2012, 16:24:59
Thuj ti pastaj qe nuk jam intelektual un. Kam gjith ket bagazh.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1748 ne: 21-03-2012, 16:27:08
LOL o te honksha bagazhin me gjithe cka mrena LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1749 ne: 21-03-2012, 16:32:52
....u merzita pfffff

Temat e fundit