Vjen nje moment dhe..!.. - 71 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36626

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1750 ne: 21-03-2012, 19:23:55
...mezi pres te jete gushti :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1751 ne: 21-03-2012, 21:54:43

Për mua budallai nuk kënaqet vetëm me gabimet që bën. Ai afirmon qartë dhe pastër gabimin e tij, ai kërkon që çdokush ta dëgjojë, pra i jep jehonë atij (gabimit). Është një gjë e paparë teksa sheh që budallallëku ka kaq jehonë. “Tani dimë nga burime të sigurta që...”. Dhe vazhdon më një budallallëk të madh.

 

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1752 ne: 21-03-2012, 23:54:36
Vjen nje moment dhe fak tap ...bohesh milioner :D :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#1753 ne: 22-03-2012, 00:52:41
Haron se c`ke ngrënë për darkë.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1754 ne: 22-03-2012, 07:05:17
Zgjohem heret si lugate.. :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1755 ne: 22-03-2012, 08:24:22
Bie gjume vone si lugat :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1756 ne: 22-03-2012, 08:25:21
ku duhet te ngrihesh tashme e te fillosh detyrimet e tua

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1757 ne: 22-03-2012, 11:06:55
....Monotonia te merzit... ^o)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1758 ne: 22-03-2012, 11:10:02
...hajde ne grup se e humb monotonine... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1759 ne: 22-03-2012, 11:11:19
...hajde ne grup se e humb monotonine... :D

Per ca grupi behet fjale konkretisht? :P hmmmmm:..pak me thelle :P hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1760 ne: 22-03-2012, 11:15:07
grupi shurupi....ma thelle ska...LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1761 ne: 25-03-2012, 22:40:19
...durimi merr dhene..

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1762 ne: 25-03-2012, 22:43:10
Indetifikohesh e thua

A jeni mire? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1763 ne: 25-03-2012, 23:24:43
pyet pse ekzistojne kaq shume padrejtesi ne kete bote?

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1764 ne: 26-03-2012, 11:05:53
...krenar se je Tironc dhe i paperulshem d.m.th idiot apo malok i perulshem ?

Shqiperia eshte bo per t'ja fut vrapit dhe kur te jesh andej ti thush: Te dhjefsha mu ne memedhe se shpetova.

p.s Pergjithmone, dhe te mos kthesh me koken me mbrapa se kam lene dicka peng andej.

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1765 ne: 26-03-2012, 11:13:06
I was dreaming of the past,
Why do good times never last
Help me, show the way
I can't hold on another day

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1766 ne: 26-03-2012, 11:27:49
...se kuptoj anglishten e ws  :D

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1767 ne: 26-03-2012, 11:40:17
.l.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1768 ne: 26-03-2012, 11:41:34
Ws behet serioz :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1769 ne: 26-03-2012, 14:41:55
....nuk mund te kuptoj dot ca e ca.... ^o) ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1770 ne: 26-03-2012, 20:58:42
dhe me vje me ja fut i te uleritme qe ta ngrej froumin zgupthi....po skam ngrene veze sot

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1771 ne: 26-03-2012, 23:25:17
...kam deshire te merrem me lloqe, por te qeta  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1772 ne: 26-03-2012, 23:29:38
ca jane lloqet ws??

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1773 ne: 26-03-2012, 23:30:44
ca jane lloqet ws??

Muhabete pra mo  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1774 ne: 26-03-2012, 23:31:44
jalla...kujtova se ishin llafe turpi LOL

Temat e fundit