Vjen nje moment dhe..!.. - 73 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 33002

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1800 ne: 04-04-2012, 19:09:23
.....muzgu mbulon cdo gje..

 • Postime: 1281

#1801 ne: 04-04-2012, 19:29:45
******e kupton qe nga lartesite shikon dy opsionet.
Te shemtuaren,edhe bukurine :)

 • Postime: 12743

#1802 ne: 06-04-2012, 16:45:16
dhe ti mendon...kush eshte me mire te rrosh apo jo?

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1803 ne: 06-04-2012, 21:17:27
dhe ti mendon...kush eshte me mire te rrosh apo jo?

sigurisht qe po  :engjell:

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#1804 ne: 06-04-2012, 21:24:34
dhe ske ku i co mo paret  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1805 ne: 06-04-2012, 22:42:09
dhe e di vete pastaj ajo. :P :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1806 ne: 07-04-2012, 11:10:53
....dua perseri gjume.. :-[

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1807 ne: 10-04-2012, 13:12:43
...kerkon mbaresi per te mbyllur nje kapitull ne jete  ;)

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1808 ne: 10-04-2012, 13:13:55
ti besh naften cdo gjeje qe ke ndertuar

 • Postime: 12743

#1809 ne: 10-04-2012, 13:16:05
jo shpirt.....asgjeje mos i bej naften
jeta ka sfida dhe disfata , rrezime e ngritje. Vetem duhet te dish qe pas cdo rrezimi te ngrihesh me e forte dhe me e fuqishme.....kjo eshte jeta genjeshtra me e bukur

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1810 ne: 10-04-2012, 13:16:52
jo shpirt.....asgjeje mos i bej naften
jeta ka sfida dhe disfata , rrezime e ngritje. Vetem duhet te dish qe pas cdo rrezimi te ngrihesh me e forte dhe me e fuqishme.....kjo eshte jeta genjeshtra me e bukur
vjen nje moment dhe ke nevoje per nje dore te ngrohte

 • Postime: 12743

#1811 ne: 10-04-2012, 13:18:34
ti je dora ime...une jotja
tashme ne i perkasim shume thellesisht njera tjetres zemer

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1812 ne: 10-04-2012, 13:29:58
ti je dora ime...une jotja
tashme ne i perkasim shume thellesisht njera tjetres zemer
te kam moter  :perqafim

 • Postime: 12743

#1813 ne: 10-04-2012, 13:32:41
 :S shpirt

 • Postime: 1281

#1814 ne: 10-04-2012, 14:20:00
E shikon qe shumkush e ka jeten eklipse krejt :)
Disa si dielli**********ndricojne ;)

 • Postime: 12743

#1815 ne: 10-04-2012, 14:54:44
kurse disa si kane jeten sterre kane edhe shpirtin

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1816 ne: 10-04-2012, 20:09:41
..fiksohem ne gogzhare.. ^o)

 • Postime: 12743

#1817 ne: 10-04-2012, 20:11:41
haji mjaft te mos bejne dem

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1818 ne: 11-04-2012, 19:46:20
....shiu ri-fillon.. ^o)

 • Postime: 1753
 • Gjinia: Femer

#1819 ne: 12-04-2012, 11:02:17
Nuk dallon të bardhën nga e zeza... hmmmmm:

 • Postime: 1281

#1820 ne: 12-04-2012, 12:49:11
*******Edhe kushtetuten me nenet e respektojne  te gjithe(nje per nje)! :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1821 ne: 13-04-2012, 23:34:31
 LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1822 ne: 13-04-2012, 23:47:09
......i ve shqelmin gjithckaje  :S

 • Postime: 182

#1823 ne: 14-04-2012, 00:01:19
prape ne Zeri yt

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1824 ne: 16-04-2012, 14:32:12
 ;)

Temat e fundit