Vjen nje moment dhe..!.. - 74 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36629

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1825 ne: 16-04-2012, 14:34:42
...dhe une po behem gati me thy qafen nga ketej  ^o)
kaloni bukur ne vazhdim

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1826 ne: 16-04-2012, 14:41:39
...dhe une po behem gati me thy qafen nga ketej  ^o)
kaloni bukur ne vazhdim
...edhe une si ti AnnaBela  ;)
Kaloni bukur, mos boni sherre aaa  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1827 ne: 16-04-2012, 19:02:18
...shume gjera veniten..

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1828 ne: 17-04-2012, 21:54:37
....gjejme ate qe kemi kerkuar !!

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1829 ne: 17-04-2012, 21:57:33
...behem merak per qafat e forumisteve. hmmmmm:
:D :D
Hahahahahahahaha

I bej te enden pas c'do postim timin duke ua nxjerre ate fytyren e vertete qe kane pa maske.
Le te fshihen pas nje nofke ne te,por nga karakteri i tyre e ate qe kane fituar ua bej te dallueshem vec UNE. :)

Ky eshte misioni,edhe ecen ne rrugen e drejte.
Kjo eshte rruga e drejte. :)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1830 ne: 17-04-2012, 22:05:59
Sa leke e ke rrogen ti pasiono?

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1831 ne: 18-04-2012, 09:43:06
Jeta ta ben m*** ne koke  :S

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1832 ne: 18-04-2012, 10:09:51
Vjen nje moment dhe njeriu rreshket nga rruga e zotit dhe fillon blasfemon duke menduar se qendron mbi te... Shume keq! :(

Po kjo c'eshte?

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1833 ne: 18-04-2012, 13:04:30
Edhe un u Bera  pjese e keti forumi  :perqafim :perqafim :perqafim flm njeres

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1834 ne: 18-04-2012, 13:09:06
Ua po ti mi sa the si besojme tastieres po realitetit. Tani na kercen nga gezimi. Jo s'thashe gje. Mire se erdhe!

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1835 ne: 18-04-2012, 13:17:21
Ua po ti mi sa the si besojme tastieres po realitetit. Tani na kercen nga gezimi. Jo s'thashe gje. Mire se erdhe!

Me  duket se  ske kuptuar per mua eshte kalim kohe kur jam ne pune mi goce  jo 24  ore ti jetoj ne  internet  mi  :D :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1836 ne: 18-04-2012, 13:21:26
Me  duket se  ske kuptuar per mua eshte kalim kohe kur jam ne pune mi goce  jo 24  ore ti jetoj ne  internet  mi  :D :D

Shume mire vepron. Ashtu veprojne gocat e mbara. Jo,tralala,si disa.

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1837 ne: 18-04-2012, 13:39:54
dhe bie ne qetesi forumi.....
mbizotron paqja.....amen.... :P

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1838 ne: 18-04-2012, 13:40:19
Hahaha e  ori i zuri  frika hahahaha njerezit

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1839 ne: 18-04-2012, 13:42:09
hahah shtrige, edhe ti duheshe...
se mua me akuzuan per ca gjera kta kteje....
jo per gje, por se njohin humorin kta, vetem banal  fjalor dine, e te grinden e te ofendojne....

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1840 ne: 18-04-2012, 13:43:56
Qyqa  kam ardhur tek vendi i duhur  domethene

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1841 ne: 18-04-2012, 13:44:49
fiks,  hahhaha tani po do shohim si do jet qetesi forumi... LOL LOL

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1842 ne: 18-04-2012, 13:52:44
Edhe them mos jam futur  ne forumin dashnoret qe  kapin dashnore  hahaha se me duket keshtu mua

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1843 ne: 18-04-2012, 13:53:48
Edhe them mos jam futur  ne forumin dashnoret qe  kapin dashnore  hahaha se me duket keshtu mua
hahah besoj se ke kriju armiq pa hyre akoma mire...
shikoje kur te kthehen te gjithe kunder...
ket dine kta, sdurojne dicka bam ne fytyre...

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1844 ne: 18-04-2012, 14:00:05
qyqa pse mi un nuk bera gje thashe te drejten

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1845 ne: 18-04-2012, 14:02:43
po pra, por shiko ti me vone, se kta ktu nese i flet Pasion-it
je  armikia e ktyre antareve...
kjo ndodhi edhe me mua...
dhe kta jane prej vitesh ktu, e kane miqt e tyre...te rinjte si pelqejne te hapur e qe thone drejt mendimet...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1846 ne: 18-04-2012, 14:03:50
futuni ne teme... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1847 ne: 18-04-2012, 14:21:34
PPSL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1848 ne: 20-04-2012, 12:50:24

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1849 ne: 20-04-2012, 12:55:47
Kom qejf te boj seks me Sherin  ;)

Temat e fundit