×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 31993

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer

#1850 ne: 20-04-2012, 12:56:03
he me rrin ora 12  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1851 ne: 20-04-2012, 17:19:41
...ca postime te papranueshme qe me zuri syri, i hoqa. :)

Perdorni mp-te ju qe deshironi bashkebisedime te natyrave te ndryshme. :)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#1852 ne: 20-04-2012, 17:37:03
hahah besoj se ke kriju armiq pa hyre akoma mire...
shikoje kur te kthehen te gjithe kunder...
ket dine kta, sdurojne dicka bam ne fytyre...

Sa e pavërtetë!!!
Mua p.sh. nuk më ka armike dhe kurrë nuk do të më ketë. E neve që ti na drejtohesh me "kta" na pëlqen drejtësia dhe mirëmbajtja e rregullores së forumit. E ti e dashur nëse këtë akoma nuk e kuptuar-është me të vërtetë një problem. :)po pra, por shiko ti me vone, se kta ktu nese i flet Pasion-it
je  armikia e ktyre antareve...
kjo ndodhi edhe me mua...
dhe kta jane prej vitesh ktu, e kane miqt e tyre...te rinjte si pelqejne te hapur e qe thone drejt mendimet...

Po, jemi me vite këtu por gjithmonë u kemi lënë vend forumistëve të rinj dhe kemi respektuar integritetin e tyre. Me rëndësi është se si thuhen gjërat e jo c`far thuhet!
Përshëndetje.

 • Postime: 1283

#1853 ne: 20-04-2012, 18:46:56
Lene vend Parlote?
Ps te une mund ta veresh ;)

Thjesht me vjen te qesh me kete qe the.

Kalo mire kete mbremje!

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1854 ne: 20-04-2012, 19:10:22
Duhet folur me max per te paguar ne qe rrijme ne linje non stop 7/24, pagesa ne baze te postimeve

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#1855 ne: 20-04-2012, 19:40:51
Lene vend Parlote?
Ps te une mund ta veresh ;)

Thjesht me vjen te qesh me kete qe the.

Kalo mire kete mbremje!


Mbase jo të gjithë, por ti mund të mbash vendin që të ofrohet dhe thjesht injoro të padëshiruarat. ;)

Sa për cinizmin që tregon, mund edhe të kesh të drejte...

 • Postime: 1283

#1856 ne: 20-04-2012, 19:51:33

Mbase jo të gjithë, por ti mund të mbash vendin që të ofrohet dhe thjesht injoro të padëshiruarat. ;)Sa për cinizmin që tregon, mund edhe të kesh të drejte...

Parlote.

Nuk e ve ne dyshim qe ate po bej.
Edhe do ta bej deri atehere kur te arrij te ndihen si qenie te felliqura qe jane.
Nqs dikush mbahet i vleresuar ketu sikurse sum mer,edhe vjen te me prek nickun tim vetem e vetem per ti mbajt krahun klikes se saj,edhe me se normale qe do ti injoroj me c'ka kane.
Ti injoroj jo shaj,sepse shaj me fjale te pista sikurse ata**** s'jane per mua.
E kam parandjenjen qe jane te vegjel******* sinqerisht jane te vegjel(shumica).
Aq te vegjel sa e kam treguar duke i injoruar shkrim pas shkrimi.

Tani vijne duke hap tema per mua e Sherin e Nensy LOL.

Mundet secili nga ju te inkuadrohet atje***** edhe ti!
Une jam ketu ti pres :)

Duke perdor fjalorin vulgar,banal e  duke me share skaj me skaj e dinin qe kane te bejne me dike qe kalon,por kane nderruar andrese Parlote.

Stafi do vije ta fshije,por s'me intereson sepse ashtu ndodh perdite me shkrimet e mija,sepse ato te tjereve i le duke me share mua.
Kete e ndiej fuqi,sepse i vret ajo c'ka u them(jo ajo qe i shaj me fjalorin e tyre)s'ka ndodh,edhe s'ka per te ndodh.

Sinqerisht te gjithe them 90 % jane njerezit me te ulur e dobet qe kam pare,edhe si dhi te zgjebosura bishtin perpjete.
Une jam per t'ua bere te dukshme.

Tani thua ndoshta ke e te drejte,por ne brendesi e di se mendon qe kam te drejte.

 • Postime: 525

#1857 ne: 20-04-2012, 19:56:18
E injoroj anetarin e mesiperm.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#1858 ne: 20-04-2012, 20:18:13
Parlote.


Tani vijne duke hap tema per mua e Sherin e Nensy LOL.

Mundet secili nga ju te inkuadrohet atje***** edhe ti!
Une jam ketu ti pres :)

Më vjen keq që më referohesh në këtë mënyrë sepse unë jam në forum për njohuri dhe argëtim, nejse.

Duke perdor fjalorin vulgar,banal e  duke me share skaj me skaj e dinin qe kane te bejne me dike qe kalon,por kane nderruar andrese Parlote.

Këtu jam dakord, por nuk largoj faktin se "duhen dy vetë për tango" apo jam gabim?

Sinqerisht te gjithe them 90 % jane njerezit me te ulur e dobet qe kam pare,edhe si dhi te zgjebosura bishtin perpjete.
Une jam per t'ua bere te dukshme.

Qëndrim shum negativ edhepse përjetimet e tua të kanë sjellë deri aty. Poashtu i ke dhënë vetes detyrim tejet të madh nga që nuk ndryshohen sjelljet e të tjetëve njëkohësisht duke u dhënë shkaqe të vazhdojnë.

Tani thua ndoshta ke e te drejte,por ne brendesi e di se mendon qe kam te drejte.
Po, ke plotësisht të drejtë në mënyrën se i sheh gjërat me sytë e tu, jo me të mijtë.

p.s. me keqardhje kam ndërhyrë në tema që nuk më përkasin mua, po e kam ndjerë veten të detyruar të postoj sepse jam antare e këtij forumi dhe dëshiroj të gjithë së paku të respektojnë njëri tjetrin.
Mbetsh i përshëndetur.

 • Postime: 1283

#1859 ne: 20-04-2012, 21:42:16
Po, ke plotësisht të drejtë në mënyrën se i sheh gjërat me sytë e tu, jo me të mijtë.

p.s. me keqardhje kam ndërhyrë në tema që nuk më përkasin mua, po e kam ndjerë veten të detyruar të postoj sepse jam antare e këtij forumi dhe dëshiroj të gjithë së paku të respektojnë njëri tjetrin.
Mbetsh i përshëndetur.

Per ty por asesi per mua.
S'kish hapesire per te mbet dicka e tille.
Ne syte e mi sigurisht ngel pamje e tille sepse te tille u treguan.

Ben mire ta shfrytezosh per argetim,sepse te gjithe kane shijet e tyre mbi argetimin.
Dikush lexon,edhe dikush  ben sex.Te dy argetim bejne,por  kane shije te ndryshme.
Klm :)

 • Postime: 1283

#1860 ne: 20-04-2012, 21:45:37
Fjalorin banal (e di ca do te thote "banalitet" mbi te gjitha??) korrigjoje tek vetja dhe mikeshat e tua. Nuk po te ngacmon njeri, je ti ai qe ndjen nevojen te permendesh nickun tim vecanerisht ne cdo postim. Pse valle? :D

Sa per kete qe kam cituar, mund te flesh i qete dhe ta harrosh idene se do na besh te ndihemi si "qenie te felliqura" (ku te shkon mendja perverse per keto epitete o zot!). Nuk ka askush pse te ndihet ashtu ne momentin qe nuk eshte. Ndaj hiqi emocionet negative dhe perdore forumin per te bere nje dore gallate, apo per te marre nje informacion me shume. Kuptoje i dashur, nuk je Zoti!! Nese vazhdon te mendosh te kunderten, ke nevoje per ndihme mjekesore, dhe kete ta them shume sinqerisht. :(

Sa per pjesen qe me takon mua. Te kam quajtur vemje pasi kam pare ca postime te tuat me Mishelin (ne fakt i jam referuar anetarit AtomSmasher, po meqe ishe dhe ti aty, te perfshiva dhe ty). Pas kaq kohesh, kam kuptuar se per here te pare ne jeten time, kam pasur te drejte me paragjykimin tim mbi ty. Nuk je vecse nje njeri i dobet dhe i kote, qe shpenzon kohe duke ngacmuar goca te medha e te vogla, ne virtualitet (e kemi pare si regon me meshkujt). Nuk eshte ky vendi per t'i dhene ti krahe perversitetit tend. Kaq!!Sum  mer.
Mbi meshkujt s'kam c'them sepse Erionin e ke nen sqetull ti,edhe kur ti them ty eia kam thene e atij.
S'je ne gjendje as te rekomandosh,edhe as te arsyetosh.
Hera e pare?
Ne listen e femrave te felliqura  ne virtualitet je e ti,edhe e them me ndergjegjie te madhe.

Fytyra jote s'mban dot me shume pasqyrim se ajo c'ka tregon.
Ik tani  e ankohu ne departamentin tend te trenit LOL

 • Postime: 525

#1861 ne: 20-04-2012, 21:49:21
I ke perdorur bukur ngjyrat ne ket teme.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1862 ne: 20-04-2012, 21:55:35
LOL

Erioni di ti,te perdoresh po aq mire ngjyrat?  hmmmmm: :D

 • Postime: 525

#1863 ne: 20-04-2012, 21:56:35
Un nuk jam piktor.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1864 ne: 20-04-2012, 21:58:54
Do jesh artist atehere  :D

Si tja bejme te ngjyrosim edhe ne njesoj LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1865 ne: 20-04-2012, 22:04:43
...vjen ai moment kur kesaj goces i realizohet deshira..:D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1866 ne: 20-04-2012, 22:07:11
...mbrema popull :D
Mos harxhoni kohe e germa me gjera te kota... do i heq postimet e panevojshme.. :)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1867 ne: 20-04-2012, 22:09:41
Faleminderit! ;) :engjell:

Vjen nje moment dhe me merr malli per veren...

Shume nostalgjike po me dukesh sonte ..:)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1868 ne: 21-04-2012, 00:01:20
...ora per gjume...shyqyr.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1869 ne: 21-04-2012, 00:01:58
Vjen nje moment dhe njeriu meson se gjuha pervec morfologjise, ka dhe sintakse. Te dyja bashke formojne ate qe quhet "gramatika e nje gjuhe", por kete mund ta dine vetem ata qe kane bere shkolle... :)

:)

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#1870 ne: 23-04-2012, 16:26:14
Vjen nje moment dhe njeriu lodhet nga gjithecka dhe nga cdokush

 • Postime: 1283

#1871 ne: 23-04-2012, 17:53:07
Vjen nje moment dhe njeriu lodhet nga gjithecka dhe nga cdokush

Une te kundershtoj :)

E di perse?
Sepse jane momente shume te shkurtra ato qe ndihet njeriu ashtu,po aq me shume qe bie kundershtim ajo e te thenit nga JU.

Besoj qe parajsa ekziston ketu kur ka njerez me nje nivel te larte edukate,edhe ne jete e shoqerojne po ata e te njejtit ritem :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1872 ne: 23-04-2012, 18:01:22
.....ngjyrat e verteta duken...

 • Postime: 525

#1873 ne: 23-04-2012, 18:05:53
Ashtu eshte. C'do njeri posedon potencial te madh ne draftin e tij, edhe kur c'do gje ka scoop edukativ edhe kompromentimi i stafit reflekton dutin e team liderit dhe mund te kete nji diskrepance mes laumentimit prandaj duhet te zhvishesh nga kompleksi i te panjohures dhe insertoju ne mesin tone.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1874 ne: 23-04-2012, 19:01:19
Une te kundershtoj :)

E di perse?
Sepse jane momente shume te shkurtra ato qe ndihet njeriu ashtu,po aq me shume qe bie kundershtim ajo e te thenit nga JU.

Besoj qe parajsa ekziston ketu kur ka njerez me nje nivel te larte edukate,edhe ne jete e shoqerojne po ata e te njejtit ritem :)

Hahaha!

Temat e fundit