Vjen nje moment dhe..!.. - 76 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36510

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1875 ne: 25-04-2012, 00:30:15
Ku nuk mban me uje pilafi :)

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1876 ne: 25-04-2012, 11:27:53
Mishel  do vej avatarin e ri dhe ............ . hmmmmm:

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1877 ne: 12-05-2012, 00:06:06
Ku nuk mban me uje pilafi :)
Verehet qe s'erdhe :) sonte.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1878 ne: 13-05-2012, 16:12:00
....byreku im me spinaq duket qe eshte pjekur :D

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1879 ne: 13-05-2012, 16:31:54
Dreamm te befte mire :)! Te lumshin duartë :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1880 ne: 13-05-2012, 17:18:02
dhe stakon trurin per njerez qe skane asnje vlere per jeten tende

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1881 ne: 13-05-2012, 17:27:17
Dreamm te befte mire :)! Te lumshin duartë :)

Bujrum!!  :P :engjell: :engjell:

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1882 ne: 17-05-2012, 13:58:52
... me bie pertoke telefoni se isha duke pa njeren  :( edhe filloi t'qeshte si erdhi icik gjynof  :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1883 ne: 17-05-2012, 14:32:09
... me bie pertoke telefoni se isha duke pa njeren  edhe filloi t'qeshte si erdhi icik gjynof  :(


LOL LOL LOL edhe une po te kisha qene do kisha qeshur...dhe do te thoja...mbaje mendjen ne vend here tjeter LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1884 ne: 17-05-2012, 15:17:57
E konsumon,e ndien ,edhe me ne fund e thua :D


Avni Aliu Te lutem e dashur

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1885 ne: 17-05-2012, 15:26:19
Vjen nje moment kur ti je une e une jam ti....nje qenie e vetme

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1886 ne: 17-05-2012, 15:48:41
Kur te pihet shumme nje kafe   :)

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1887 ne: 18-05-2012, 13:21:55
me ne fund, gjerat marin nje derjtim per mbare....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1888 ne: 18-05-2012, 13:24:32
Kur ste hyhet ne pune pas pushimit..sidomos kur e kalon bukur

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1889 ne: 18-05-2012, 13:36:09
Kur ste hyhet ne pune pas pushimit..sidomos kur e kalon bukur
ehh amon se spo me rrihet hic..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1890 ne: 18-05-2012, 13:37:00
ehh amon se spo me rrihet hic..

kujt ia thua.....apo spo mu shkoka e ne banje..po une s'iki ketu...si do bej deri ne 5 mbasdite LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1891 ne: 18-05-2012, 13:37:51
kujt ia thua.....apo spo mu shkoka e ne banje..po une s'iki ketu...si do bej deri ne 5 mbasdite LOL
hahahhaahh panolin bebash hahahah LOL LOL LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1892 ne: 18-05-2012, 13:38:47
kujt ia thua.....apo spo mu shkoka e ne banje..po une s'iki ketu...si do bej deri ne 5 mbasdite LOL

Dil jashte ne natyre LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1893 ne: 18-05-2012, 13:39:41
hahahhaahh panolin bebash hahahah LOL LOL LOL

e kam nje ne cante...po ti mendon se une di me pikturu mi goce???? LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1894 ne: 18-05-2012, 13:39:57
Dil jashte ne natyre LOL

jo se me vjen nai manjak dhe me lepin LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1895 ne: 18-05-2012, 13:41:02
jo se me vjen nai manjak dhe me lepin LOL

E mi se ska gje se do te pastroj ne vend te letres higjenike LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1896 ne: 18-05-2012, 13:41:41
E mi se ska gje se do te pastroj ne vend te letres higjenike LOL

jo se i kam zet ata

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1897 ne: 18-05-2012, 13:42:41
e kam nje ne cante...po ti mendon se une di me pikturu mi goce???? LOL
hahahha epo si te them, me shpetu ne raste urgjence... :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1898 ne: 18-05-2012, 13:43:25
hahahha epo si te them, me shpetu ne raste urgjence... :P

e mbaj gjithnje nje ne fakt..ppor jo per vete kuptohet,,per te tjere urgjence

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1899 ne: 18-05-2012, 13:46:08

Temat e fundit