Vjen nje moment dhe..!.. - 77 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36739

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1900 ne: 18-05-2012, 13:46:50
e mbaj gjithnje nje ne fakt..ppor jo per vete kuptohet,,per te tjere urgjence
hahahha po pra , altruiste ti...hahah

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1901 ne: 18-05-2012, 13:50:05
hahahha po pra , altruiste ti...hahah

jo se gjete....bej detyren e nenes LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1902 ne: 18-05-2012, 13:52:53
jo se gjete....bej detyren e nenes LOL
hahah per cupken e vogel e dija une mi, por thash mos ndimoje ndonje tjeter ne raste rreziku hahahha

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1903 ne: 18-05-2012, 13:53:20
hahah per cupken e vogel e dija une mi, por thash mos ndimoje ndonje tjeter ne raste rreziku hahahha

jo nuk ndihmoj ata qe jane ne nevoja te tilla LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1904 ne: 18-05-2012, 14:18:21
nuk ta var me. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1905 ne: 18-05-2012, 14:25:37
vjen nje moment dhe tipi shprehet ......rrofsh me bere nder LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1906 ne: 18-05-2012, 14:28:13
avash mos qullesh, LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1907 ne: 18-05-2012, 14:29:18
Vjen nje moment kur tipi merr peshqir per mua LOL..akoma sme kane plas ujrat tipi qitesohu LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1908 ne: 18-05-2012, 14:31:39
te qitson tipi ty vetem hap gojen. LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1909 ne: 18-05-2012, 14:32:34
Tipit i dhuroj nje loder nga ato qe blehen tek Casa Italia LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1910 ne: 18-05-2012, 14:33:57
cfare lodre ke pare me thuaj. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1911 ne: 18-05-2012, 14:34:25
vjen nje moment dhe mos me fol me!!

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1912 ne: 18-05-2012, 14:39:22
dhe them mishel je fiksimi i jetes LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1913 ne: 18-05-2012, 14:44:07
Vjen nje moment dhe ti tipi je i paqendrueshem LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1914 ne: 18-05-2012, 14:48:30
dhe them Mishel mos thuaj gjera qe nuk i di. LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1915 ne: 18-05-2012, 14:52:35
dhe i them Tipit....mos me fol me....

sa me dhemb kjo dhembja qe me shembi si dhimbje.... :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1916 ne: 18-05-2012, 14:54:36
no coment :P

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1917 ne: 18-05-2012, 14:56:58
them  :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1918 ne: 18-05-2012, 14:57:09
e mbyll punen me nder dhe fillon fundjaven

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1919 ne: 18-05-2012, 15:05:48
e mbyll punen me nder dhe fillon fundjaven

lum si ti

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1920 ne: 19-05-2012, 23:43:22
Dhe vjen gjumi.

Ntm  te gjithve  :)

 Pasion. :perqafim

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1921 ne: 19-05-2012, 23:50:02
Dhe vjen gjumi.

Ntm  te gjithve  :)

 Pasion. :perqafim
:(
Naten Adele :perqafim

Vjen nje moment e nga nje ftese ne rrjetin social FB serish te hedh ne ato kujtime te shkolles.
Mekanizmi kerkuas sikurse duket arrin te gjej te dhenat.

*******s'te besohet qe ajo e viteve te kaluara ne pak sec te duket sikurse ish dje.

Gjurme qe ecin me vitet :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1922 ne: 20-05-2012, 00:18:17
vjen nje moment dhe hic asgje....rreth teje ndihet vetem era e ftohte

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1923 ne: 20-05-2012, 17:43:34
...me merr malli prape. ><

....U not only one ^o) ^o)
(..nese te ngushellon sadopak ky fakt :P :P)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1924 ne: 21-05-2012, 23:20:50
Edhe s'ka te ndal.

Pak caste me pare u shenua e tremedhjeta lule e keputur. :(

Temat e fundit