Vjen nje moment dhe..!.. - 78 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 41764

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1925 ne: 21-05-2012, 23:24:34
dhe ti quan jete kete qe as di c'emer ka....

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1926 ne: 22-05-2012, 15:53:06
................... ................... ................... ..

Edvin Marton - Miss you

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1927 ne: 22-05-2012, 16:31:01
dhe hic...asgje

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1928 ne: 23-05-2012, 00:42:51
Jeta te merr drejtim tjeter nga ai qe kishe menduar  hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1929 ne: 23-05-2012, 11:29:32
Dhe te duket sikur historite perseriten .ndryshojne vetem figurantet dhe vendndodhjet...

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1930 ne: 23-05-2012, 11:39:07
Dhe ia shtroje vetes pyetjen, qenkam impulsive?!  :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1931 ne: 23-05-2012, 13:12:53
Xhul pse e mete eshte te jesh impulsive?

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1932 ne: 23-05-2012, 13:30:47
Po e mete me kuptimin e menyres se si i thua fjalet. Mire eshte te nxehesh por te pakten gjej kohen dhe menyren e duhur per te shprehur ekzaktesisht mesazhin qe do te percjellesh. Sepse gjaknxehtesia kthehet gjithmone kundra teje edhe te drejte te kesh.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1933 ne: 23-05-2012, 13:32:03
epo me shani sa te doni...une jam Impulsive dhe nuk e lodh veten fare te gjej fjalet....

vjen nje moment dhe boshlleku te mbulon si me nje pantel si shiu token teksa bie

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1934 ne: 23-05-2012, 13:52:46
Jo mi ncuk te shaj hic te liroj rruge vetem LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1935 ne: 23-05-2012, 15:01:20
Vjen nje moment dhe une....

ATB - Feel You

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1936 ne: 23-05-2012, 23:24:15
Xhul pse e mete eshte te jesh impulsive?
Mishel po do thoja, une e urrej impulsivitetin, smund kurre te jete i mire, pervec se dikund, ne nje vend, e din ti cilin vend e kam fjalën :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1937 ne: 23-05-2012, 23:32:56
jo se di

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1938 ne: 24-05-2012, 15:15:50
them - Mishel te hengshin qente e lagjes. LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1939 ne: 24-05-2012, 16:03:00
..cmenden plakat se sja u var kush :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1940 ne: 24-05-2012, 16:18:24
them - Mishel te hengshin qente e lagjes. LOL

pse mbaruan qeniet njerezore qe te kaloj tek kafsha??? :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1941 ne: 28-05-2012, 00:02:53
...gjumi me iken fare ^o)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1942 ne: 28-05-2012, 00:15:53
....dhe pasi vjen iken perseri !!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1943 ne: 28-05-2012, 15:53:41
....dhe ti nuk ke mundesine ta rijetosh  ^o)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1944 ne: 29-05-2012, 01:22:31
..cmenden plakat se sja u var kush :D
:O :O :O

******* edhe mbyllen syte,edhe me embelsi fillon edhe therret gjumin,edhe bben lutjen drejt tij.

I dashur.
Kryeje misionin tend qe te arrish te pajtosh qerpiket sepse lufte shpallin mes veti ata :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1945 ne: 29-05-2012, 05:44:21
dhe te del gjumi dhe futesh ne forum palidhje

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1946 ne: 29-05-2012, 16:43:20
dhe en forum gjen shume tipa pa lidhje si puna e atyre tipave pa lidhje qe jane komplet pa lidhje ne kete forum pa lidhje. :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1947 ne: 29-05-2012, 16:49:25
si puna jote?

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1948 ne: 29-05-2012, 16:50:50
hajde mos u merzit. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1949 ne: 29-05-2012, 16:53:28
LOL LOL tipi e di qe te kam xhan... :perqafim

Temat e fundit