Vjen nje moment dhe..!.. - 79 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36742

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1950 ne: 29-05-2012, 16:54:28
une hic, te kam inat. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1951 ne: 29-05-2012, 16:55:07
ska gje se mjafton dashnia ime per te dy LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1952 ne: 29-05-2012, 16:55:46
shtohe pak dozen, LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1953 ne: 29-05-2012, 16:57:53
edhe kaq shume e ke  :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1954 ne: 29-05-2012, 16:58:32
thua ti , po cthem une. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1955 ne: 29-05-2012, 16:59:05
hajde boll u haperdave neper forum

shifena ke veni me tela LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1956 ne: 29-05-2012, 16:59:33
une nuk var rroba ne tel shoqja ime. :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1957 ne: 29-05-2012, 17:11:19
e mire paskam ngatarru person...gjojna si ndodhin

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1958 ne: 29-05-2012, 22:00:37
...smth haunts U :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1959 ne: 29-05-2012, 22:15:12
dhe ndihesh cuditshem

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1960 ne: 29-05-2012, 23:34:48
....e ti shoqe harrohesh  hmmmmm:
 :perqafim

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1961 ne: 29-05-2012, 23:38:00
....e ti shoqe harrohesh  hmmmmm:
 :perqafim

Oblivion puna... :)

:-*

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1962 ne: 30-05-2012, 00:07:37
Mua oblivion?  :(


:puth

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1963 ne: 30-05-2012, 00:29:35
perq


Kur do te tak? :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1964 ne: 30-05-2012, 00:33:50
Ok, kur te dali tamam vera them une :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1965 ne: 14-06-2012, 12:51:49
.....duhet te mbaroj ca gjera

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1966 ne: 14-06-2012, 12:58:50
Ste behet gje  ^o)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1967 ne: 14-06-2012, 12:59:27
dhe thu cme duhen ca pushime

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1968 ne: 14-06-2012, 13:17:56
dhe thu cme duhen ca pushime

une me dt 10 korrik kercas e iki

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1969 ne: 14-06-2012, 13:32:18
une per ditlindje nisem

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1970 ne: 14-06-2012, 13:34:41
une per ditlindje nisem
:perqafim :perqafim do flasim besoj?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1971 ne: 18-07-2012, 08:33:04
...mesohesh me te gjitha te mirat e te keqijat e perditshme!!!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1972 ne: 18-07-2012, 11:12:54
ti kupton kaq shume

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1973 ne: 19-07-2012, 10:28:06
....good things never last... ^o)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1974 ne: 19-07-2012, 22:31:00
Kupton qe  pleqeria s'vjen me daulle :D :P

Temat e fundit