Vjen nje moment dhe..!.. - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 41765

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#400 ne: 08-12-2010, 01:44:15
sen sen benim xhanem ahahhahaha kot mi pse kohve tfundit shum a permend loool e di  edi ahahha

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#401 ne: 08-12-2010, 01:45:06
KOLEG DHE KOLEGE TE NDERUARA ,SKA ME HITE :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#402 ne: 08-12-2010, 01:45:48
Justa nuk kuptova ca kishe shkrujt vetem shqip di un :)

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#403 ne: 08-12-2010, 01:47:29
ahahahha po be ama nuk studjoj per psikologji une po ska lidhje e shof se paske prirje per psikolog aq mir na i ke zberthy sendet ...

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#404 ne: 08-12-2010, 01:48:22
SKA MO MBARUN A?!  ahahahhaha  lol

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#405 ne: 08-12-2010, 01:48:35
Justa nuk kuptova ca kishe shkrujt vetem shqip di un :)

te ndihmon google translate :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#406 ne: 08-12-2010, 01:49:23
un ju pershendes me Tuna - e di :)

dhe me Agnesa - A po doni muhabet?

have fun :)

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#407 ne: 08-12-2010, 01:54:50
eeee po para nja disa ditve e kam pa ket Agnesen e vogel jjaaaa sa e shishet hahahaha silikucja.... e celi dern mgmmmgmm ahahhaha (sdisha si ta shkruj) loool

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#408 ne: 08-12-2010, 01:57:48
a ki men ? ahaha po jo ski men ahahahhaha

ej hajt naten e mir  :) se edhe 4 or do behet 24 or pa gjum lol

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#409 ne: 08-12-2010, 01:58:45
aahahahahahahah pooo shum e fort teper fmi i mir ahahahhaha epo ok atere edhe une ju pershendes

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#410 ne: 08-12-2010, 02:07:12
ju pershendes :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#411 ne: 08-12-2010, 02:24:11
...dhe dalin kesi trima shqipetar qe rralle here ne histori do i kemi... ;)


Albin Kurti - Intervistë në burgun e Pozharevcit!

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#412 ne: 08-12-2010, 12:56:23
une hengra buke that se dyqani skishte marmallat...:P

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#413 ne: 08-12-2010, 21:42:32
Lefter,

te falem nderit, kte video s'e kisha pare deri sonte dhe me cudit fakti se sa trim eshte ky fare Albini. Hallall djale!

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#414 ne: 08-12-2010, 22:37:54
 :perqafim dreamm,  :perqafim sky,  :perqafim shej,  :perqafim misss e shume te tjere  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#415 ne: 08-12-2010, 23:18:40
edhe une ty honest  :perqafim :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#416 ne: 08-12-2010, 23:54:42
edhe une ty, Gimi  :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#417 ne: 09-12-2010, 00:09:29
lol  jam aty ku sdua te jem  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#418 ne: 09-12-2010, 18:48:22
Lefter,

te falem nderit, kte video s'e kisha pare deri sonte dhe me cudit fakti se sa trim eshte ky fare Albini. Hallall djale!


Ky cdohere ka qene dhe mbetet keshtu.... ;)

E ka  nga Zoti,nuk mund me zor te behet trim askush o ka lindur trim o frikacak. ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#419 ne: 09-12-2010, 19:33:07
Kam shume ide :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#420 ne: 09-12-2010, 22:18:43
po shfletoj forumin dhe po pi nje kafe

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#421 ne: 10-12-2010, 10:00:08
do te lexosh dicka pikante, te bukur ne forum :) !

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#422 ne: 10-12-2010, 12:52:05
nuk kthehet me  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#423 ne: 10-12-2010, 13:56:49
erdha prap :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#424 ne: 11-12-2010, 01:05:05
ju them naten e mire shoke e shoqe se spo ndihem mir e teprova pak me rakin sot  :P  ikni dhe ju u bo von se sdini ca shkruani pastaj  :P  shaka rini boni qef ter naten :D

Temat e fundit