Vjen nje moment dhe..!.. - 18 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 32108

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#425 ne: 12-12-2010, 01:50:51
gjum tull  :pafshim :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#426 ne: 12-12-2010, 11:01:30
qe te pihet 1 kafe

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#427 ne: 12-12-2010, 12:12:15
...hap syt, truri akoma flen...
Shikon rrotull dhe mendohesh kur te ka zen gjumi.  ^o)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#428 ne: 12-12-2010, 20:55:52
fillo portokalli aaa :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 12-12-2010, 21:12:26
...ndihem me e lodhur dhe me e konfuzuar.. ^o)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#430 ne: 12-12-2010, 22:36:26
... te vjen per te vjell, nga parfumi... ^o) ropkot:

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#431 ne: 12-12-2010, 22:46:12
pas nje dite te gjat kerkon te flesh gjume

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#432 ne: 12-12-2010, 22:58:01
gjume dhe une  gjum:

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#433 ne: 12-12-2010, 23:22:52
....mentaliteti kosovar t'm'i ngreh nervat

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#434 ne: 13-12-2010, 01:00:27
ika n'gjum un :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#435 ne: 13-12-2010, 01:44:15
u cova sme ze x qamet me esht bo rifleks pa vajt ora 05:00 :)

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 13-12-2010, 01:46:42
une pyes, pse ti s'mund te flesh?  :)


-Pershendetje gjithsesi dhe mire se erdhe

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#437 ne: 13-12-2010, 01:59:49
une pergjigjem, mosha ben te veten plak gjyfyrak un lol        mire se tgjeta po  ktu kam qen un nuk me ke pa lol      meqe ra fjala  di gje kush i fitoi zgjedhjet! Ishalla albini :)           

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#438 ne: 13-12-2010, 02:17:44
Veshtir t'kete fituar Albini....hajdutet i bindur jam....  ;)

ktu ke qene thua, ama une nuk shoh askend perpos Gjumashin ne linje...te tjeret o jane te padukshem o vertet s'jane ne linje......sidoqoft e, kane te drejte.


..vjen nje moment kur vendos ta fikesh Laptopin dhe ta hedhesh ne autostrade.....

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#439 ne: 13-12-2010, 02:39:05
i them vagabond, mos bej gabim te hedhesh, ma jep mua & un do te jap nje celular se kushedi kur ta sjell babagjyshi :)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#440 ne: 13-12-2010, 09:22:23
... dhe te fillon dita me dhimbje koke.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#441 ne: 13-12-2010, 14:50:36
ylberi dhe pasandej del dielli :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#442 ne: 14-12-2010, 04:23:24
ika te flej se u gdhi ktu 05:22 :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#443 ne: 14-12-2010, 09:47:27
u thua miremgjes te gjitheve se shumicen e paska zene gjumi ne forum ...

ZGJOHUNI KALAMAJA SE ERDHI BOREBARDHA :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#444 ne: 14-12-2010, 15:33:30
erdhi nusja :P

 • Postime: 1498

#445 ne: 14-12-2010, 15:34:41
.....Puf!

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#446 ne: 14-12-2010, 15:40:19
...jo tani se jane zgjuar akoma kalamajat pas ores 10 tdarkes....:D

 • Postime: 1215

#447 ne: 14-12-2010, 16:18:11
..po ngordh nga i ftohtiiii :( :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#448 ne: 14-12-2010, 16:39:05
...aq ftoht andej :P se besoje hehehe

 • Postime: 1215

#449 ne: 14-12-2010, 16:45:33
mos e beso po deshe :D

Temat e fundit