Vjen nje moment dhe..!.. - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 38667

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#425 ne: 12-12-2010, 01:50:51
gjum tull  :pafshim :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#426 ne: 12-12-2010, 11:01:30
qe te pihet 1 kafe

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#427 ne: 12-12-2010, 12:12:15
...hap syt, truri akoma flen...
Shikon rrotull dhe mendohesh kur te ka zen gjumi.  ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#428 ne: 12-12-2010, 20:55:52
fillo portokalli aaa :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 12-12-2010, 21:12:26
...ndihem me e lodhur dhe me e konfuzuar.. ^o)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#430 ne: 12-12-2010, 22:36:26
... te vjen per te vjell, nga parfumi... ^o) ropkot:

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#431 ne: 12-12-2010, 22:46:12
pas nje dite te gjat kerkon te flesh gjume

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#432 ne: 12-12-2010, 22:58:01
gjume dhe une  gjum:

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#433 ne: 12-12-2010, 23:22:52
....mentaliteti kosovar t'm'i ngreh nervat

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#434 ne: 13-12-2010, 01:00:27
ika n'gjum un :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#435 ne: 13-12-2010, 01:44:15
u cova sme ze x qamet me esht bo rifleks pa vajt ora 05:00 :)

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 13-12-2010, 01:46:42
une pyes, pse ti s'mund te flesh?  :)


-Pershendetje gjithsesi dhe mire se erdhe

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#437 ne: 13-12-2010, 01:59:49
une pergjigjem, mosha ben te veten plak gjyfyrak un lol        mire se tgjeta po  ktu kam qen un nuk me ke pa lol      meqe ra fjala  di gje kush i fitoi zgjedhjet! Ishalla albini :)           

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#438 ne: 13-12-2010, 02:17:44
Veshtir t'kete fituar Albini....hajdutet i bindur jam....  ;)

ktu ke qene thua, ama une nuk shoh askend perpos Gjumashin ne linje...te tjeret o jane te padukshem o vertet s'jane ne linje......sidoqoft e, kane te drejte.


..vjen nje moment kur vendos ta fikesh Laptopin dhe ta hedhesh ne autostrade.....

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#439 ne: 13-12-2010, 02:39:05
i them vagabond, mos bej gabim te hedhesh, ma jep mua & un do te jap nje celular se kushedi kur ta sjell babagjyshi :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#440 ne: 13-12-2010, 09:22:23
... dhe te fillon dita me dhimbje koke.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#441 ne: 13-12-2010, 14:50:36
ylberi dhe pasandej del dielli :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#442 ne: 14-12-2010, 04:23:24
ika te flej se u gdhi ktu 05:22 :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#443 ne: 14-12-2010, 09:47:27
u thua miremgjes te gjitheve se shumicen e paska zene gjumi ne forum ...

ZGJOHUNI KALAMAJA SE ERDHI BOREBARDHA :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#444 ne: 14-12-2010, 15:33:30
erdhi nusja :P

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#445 ne: 14-12-2010, 15:34:41
.....Puf!

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#446 ne: 14-12-2010, 15:40:19
...jo tani se jane zgjuar akoma kalamajat pas ores 10 tdarkes....:D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#447 ne: 14-12-2010, 16:18:11
..po ngordh nga i ftohtiiii :( :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#448 ne: 14-12-2010, 16:39:05
...aq ftoht andej :P se besoje hehehe

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#449 ne: 14-12-2010, 16:45:33
mos e beso po deshe :D

Temat e fundit