Vjen nje moment dhe..!.. - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 41763

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#450 ne: 14-12-2010, 16:46:32
nuk besoje shume une...

E di qe eshte ngroht lol.. hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#451 ne: 15-12-2010, 09:18:01
do veren cdo dite e me shume :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#452 ne: 15-12-2010, 13:08:46
mirdita...te gjithe shqiptareve dhe udhetim te mbare kudo qe te shkoni  kini kujdes  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#453 ne: 16-12-2010, 02:26:10
ika per gjithmon mir mbetshi mirupafshim me lot nsy  :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#454 ne: 16-12-2010, 12:00:12
gimo gjithsej nja 200 veta dolen :D e nja 20 i kishin kthyer :(
ska lek populli cuno lere cfare thone ne TV...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#455 ne: 16-12-2010, 14:16:10
po prandaj thash kini kujdes zbatoni rregullat ata 20 skishin me vete as nje qindark prandaj  :)  duhet te punoj per ja 5 vjet  qe te shkoj per nje muaj ne spanje ku duhet te paguaj 60 e ca euro po ata qe jane me femije..

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#456 ne: 16-12-2010, 16:35:34
... merzitesh!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#457 ne: 16-12-2010, 21:12:33

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#458 ne: 16-12-2010, 22:11:43
... te ze gjumi nga i ngrohti lol

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#459 ne: 16-12-2010, 23:11:51
po bi bore po bi bore

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#460 ne: 17-12-2010, 11:34:25
Bie bore dhe ne forum :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#461 ne: 17-12-2010, 13:23:22
erdha un do luajme me bore mo :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#462 ne: 17-12-2010, 13:29:47
tamam si plesht ke dale te ajo foto :P

LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#463 ne: 17-12-2010, 13:40:23
ti gjithmone kshu thua per fotot po kaq inat me paske mar :P ndersa ti ke dale si kokashta ndrroje se me trazove :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#464 ne: 17-12-2010, 13:43:08
ti je ne foto? jooo se besoj

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#465 ne: 17-12-2010, 13:52:27
shej po sme mban mend njeher qe kisha vendos foton ime qe me the si paske dale ketu si ne burg!:P  shiko kete foton qe kam vendos tani dhe zere se me ke pare mua  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#466 ne: 19-12-2010, 01:29:53
ja kercas i gjumi hoho

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#467 ne: 19-12-2010, 08:40:32
e ve re se e djeshmja paska qene me e lehte per ta perballuar....

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#468 ne: 19-12-2010, 22:33:18
nuk te mjafton as edhe nje e djele per tu relaksuar  ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#469 ne: 20-12-2010, 00:18:42
Naten. toksor..ca pune ne shtrat..relax...:P

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#470 ne: 20-12-2010, 21:53:42
...dhe e kupton se angazhimi sjell rezultat :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#471 ne: 20-12-2010, 22:32:25
... te shqeteson komshia, se smund te shikoej serial  :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#472 ne: 20-12-2010, 23:27:13
...si ky permallohesh per zerin dhe futesh ne ka noj gje te re ketej rrotull

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#473 ne: 21-12-2010, 03:48:04
me del gjumi nga endrra qe pash pu pu

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#474 ne: 21-12-2010, 08:39:18
do gjithcka te bukur...por tani ama!

Temat e fundit