Vjen nje moment dhe..!.. - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36741

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#475 ne: 21-12-2010, 13:55:51
thua kjo esht goca bahrijes  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#476 ne: 22-12-2010, 23:17:40
dhe ske fqi me te besh dashuri :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 24-12-2010, 08:13:43
LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#478 ne: 24-12-2010, 10:16:08
duhet te martohesh se i ngel babait ne der  :P

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 24-12-2010, 10:18:54
harxhohen lekt ...:P :S

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#480 ne: 24-12-2010, 10:40:09
dhe pastaj i thua jetes ik pirdhu  do vras veten  :P

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 24-12-2010, 10:41:24
futja muzik aman ske cka do pjerdhish   :D :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#482 ne: 24-12-2010, 10:41:55
mos gimo se na qelbet!

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#483 ne: 24-12-2010, 10:46:04
se kuptoj se mos na ke shar mi se te futa 7 pash ne dhe pastaj  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#484 ne: 24-12-2010, 10:52:16
se kuptoj se mos na ke shar mi se te futa 7 pash ne dhe pastaj  :D

me ke e ke?! :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#485 ne: 24-12-2010, 10:55:45
e kisha me lamia po u tregove e shpejt e postove ti para meje  :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 24-12-2010, 10:58:09
;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#487 ne: 24-12-2010, 11:25:56
duhet te martohesh  se po te kaloj dhe cik mosha te fillojn te shikojn nga dhemebet  :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#488 ne: 24-12-2010, 11:33:34
LOL e te bien protezat rruges!


aha te kane rene puplat Gimo, njehere te eshte shpifur sexy, te ka rene fuqia , po te bien dhembet, floket te kane lene shendetin ...e ke vene  re qe keto gjera ke shkruajtur ne forum kohet e fundit ?! je bere per te qare hallin!

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#489 ne: 24-12-2010, 12:14:10
ahahaha jo mi jo i shkrujt te qeshni ju ketu ne forum meqe jemi ne dit festash duhet pak humor gallat :P

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#490 ne: 24-12-2010, 13:23:13
... behesh 28 vjec : )))

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#491 ne: 24-12-2010, 13:23:44
se kuptoj se mos na ke shar mi se te futa 7 pash ne dhe pastaj  :D


as qe behet fjal per sharrje jam goc me kultur ( ju pergjigja komentit  tende fola pa te keqe )

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#492 ne: 24-12-2010, 20:08:00
qe njeri nga ju do shkruje ketu poshte meje  :)

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 27-12-2010, 08:49:14
erdha ne forum :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#494 ne: 27-12-2010, 09:15:23
do te jesh me shume njerez njekohesisht :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#495 ne: 27-12-2010, 11:31:10
sic me erdhi mua tashi  5 min sa te shkoj ne banjo  lol

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#496 ne: 08-01-2011, 01:18:30
çlirohesh uff  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#497 ne: 08-01-2011, 13:18:41
te dalin dhemballet e pjekurise :d

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#498 ne: 08-01-2011, 19:43:55
qe pjeshka piqet e mund te hahet  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#499 ne: 08-01-2011, 21:43:40
kujdes lushin :D LOL

Temat e fundit