Vjen nje moment dhe..!.. - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36508

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#500 ne: 08-01-2011, 23:43:40
ahahahahahaha mendja per keq po kam antiplumin qe mbron  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#501 ne: 11-01-2011, 00:48:05
te bie tulla ne surat e sdi nga ja mban  :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#502 ne: 11-01-2011, 08:41:39
po pse mor djale ti kishe dhe antiplumb , po kasken se vure?...ruhu se nje here te bie e shkreta.

pyetje me vend: "po tulla te ra ndersa po shikoje pjeshken te piqej :D apo pjeshka u poq nderkohe qe te ra tulla :P ?"

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#503 ne: 11-01-2011, 20:03:07
as1 nga kto pasi e hengra ndodhi kjo se di pse po me ra me tulle  :P                        Dhe bie ne mendime  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#504 ne: 19-01-2011, 23:14:47
kam pir kam ardhur qejf  gezuar...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#505 ne: 21-01-2011, 00:06:21
po na ulen qepenat e syve  :)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#506 ne: 24-01-2011, 12:40:33
...dhe lidert tane tregojne veten, ne menyren e vetme qe ata dine  :(

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#507 ne: 24-01-2011, 20:31:38
vini re vini re...per momentin abonenti qe kerkoni ka rene nga ballkoni  :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#508 ne: 25-01-2011, 09:21:13
qe ske me nerva per asgje edhe gjeja me e vogel te ben te humbesh durimin!

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#509 ne: 25-01-2011, 19:27:22
po ruaj lesht  :P

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#510 ne: 25-01-2011, 19:31:53
ndodhem jasht sherbimit :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#511 ne: 25-01-2011, 21:23:37
qe skam fuqi te bej as nje dush

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#512 ne: 26-01-2011, 11:17:36
...dhe duan populli te kthehen ne 97-ten... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#513 ne: 26-01-2011, 11:51:40
tani sapo hapa tv. po nuk paska asgje te hajrit vetem per politik flasin na e hoqen trurin...e kalova e po shoh channel x1234  lol :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#514 ne: 26-01-2011, 11:55:30
dhe asnje foto nuk duket ne horizont :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#515 ne: 26-01-2011, 12:17:29
Citim nga: ^<Gimi>^ ne 26-01-2011, 12:08:27
shej ja dhe foto e castit e vendosa dhe dje po ti nuk u duke : mund ta komentosh se nuk do e le shum ne publik do e fshih prap  :P

mashalla mashalla :p

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#516 ne: 26-01-2011, 12:29:28
falm dhe ne tilla raste ta shperblefshim  :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#517 ne: 26-01-2011, 21:56:43
Gimi zhduket. :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#518 ne: 26-01-2011, 22:08:01
Dhe forumin e zen gjumi.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#519 ne: 26-01-2011, 22:13:29
Vjen nje moment dhe e verteta merret vesh :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#520 ne: 26-01-2011, 23:00:36
dhe kalon nje kapitull

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#521 ne: 27-01-2011, 18:44:43
po shof lajmet me plakun  :P

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#522 ne: 27-01-2011, 18:49:29
te mer gjumi :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#523 ne: 27-01-2011, 21:13:09
ne brek te shkurta  :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#524 ne: 28-01-2011, 09:20:21
dhe zhgenjehesh nga njerzit qe sta priste mendja kurre, qe te thyhet zemra, kupton se s'ia vlen te jesh e drejte me ca njerez por duhet t'ua tregosh vendin...

Temat e fundit