Vjen nje moment dhe..!.. - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36624

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 29-01-2011, 18:45:04
xhvishu se erdha zemer :

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#526 ne: 01-02-2011, 09:09:22
ndodhe ajo qe e pritnje

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 01-02-2011, 19:02:06
po e mbaj me dor....fasoleten te kemba se u cava dhe me ka dal gjak

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 01-02-2011, 20:18:37
... deshiron te hash dicka, por perton lol

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#529 ne: 01-02-2011, 22:00:35
...u plake dhe ti kaq shpejt... :)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#530 ne: 02-02-2011, 09:38:03
dhe e veren qe sje vetem

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 02-02-2011, 20:33:23
po bej planet per te grabitur nje bang :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 03-02-2011, 01:35:13
vajti ora 02:34 :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#533 ne: 03-02-2011, 09:20:25
erdhi koha per pune....

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#534 ne: 03-02-2011, 11:37:13
zhvishesh dhe i futesh punes ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#535 ne: 03-02-2011, 12:27:29
u zgjova nga gjumi...

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 03-02-2011, 16:14:48
Citim nga: ^<Gimi>inter>^ ne 02-02-2011, 20:33:23
po bej planet per te grabitur nje bang :D


te ndihmoj edhe un ,se kam pervoj nga kto pun :) :P :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#537 ne: 03-02-2011, 16:45:28
...dhe une e kerkoj ndihme per grabitje.... :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#538 ne: 03-02-2011, 17:49:38

te ndihmoj edhe un ,se kam pervoj nga kto pun :) :P :P
  :D :D

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 03-02-2011, 17:55:02

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 03-02-2011, 17:56:22
...dhe une e kerkoj ndihme per grabitje.... :D


ri pa gajle se qenkemi ktu nje grup ekspertesh per kto pun......... :P

pershendetje Leftooo  ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#541 ne: 03-02-2011, 19:35:17
po i fus nje karbunara dhe kthehem per 50 min.. :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 03-02-2011, 20:00:16
...dhe rikthehesh.  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#543 ne: 03-02-2011, 22:58:02
po mendoj...te rri apo te fle.. :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#544 ne: 04-02-2011, 11:15:45
Vendosa te zgjohem

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 04-02-2011, 13:54:44
.. bej xhìro neper forum.. :D

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 04-02-2011, 15:28:07
Destan Begu pe kqyr sahatin, ne Rahovec o e kem konakun, me u pajtu o me sallanxhakun ...  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#547 ne: 04-02-2011, 17:15:27
..po me merren pak mentet : ca ke shkrujt poezi esht kjo.. :)

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#548 ne: 04-02-2011, 17:19:23
...bota eshte e gjitha tendja...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 05-02-2011, 01:07:55
u kyca.. :D

Temat e fundit