Vjen nje moment dhe..!.. - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 40064

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#550 ne: 06-02-2011, 00:12:47
Hyra perseri nje xhiro ketej.. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 09-02-2011, 13:21:46
pershendes te padukshmit.. :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 09-02-2011, 13:23:22
gimo na thave syte ! :engjell:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#553 ne: 09-02-2011, 17:33:16
:perqafim erdha dhe pres te paraqitet si e gjall dikush ketu ne forum.. :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#554 ne: 10-02-2011, 08:25:43
shohe qe te gjithe jane ne gjume

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 10-02-2011, 08:50:52
:perqafim @ Gimi


jam une zgjuar varisa :perqafim :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#556 ne: 10-02-2011, 12:10:48
reflekton gjate e gjere hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 10-02-2011, 16:21:08
mi futen kembet ne nje kepuce :

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#558 ne: 10-02-2011, 16:30:40
reflekton gjate e gjere hmmmmm:

edhe ti eee  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#559 ne: 10-02-2011, 17:40:40
aktivizova oferten e internetit ne tel..

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 10-02-2011, 17:48:35
dhe ecen nje hap me perpara...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 10-02-2011, 20:25:43
...kjo me qeteson totalisht... :)

Bond - Explosive

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#562 ne: 10-02-2011, 21:55:40
po fshij disa postime qe jane jashte teme ne forum.. :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#563 ne: 11-02-2011, 08:19:51
Dhe shoh qe askush nuk me shoqeron mua keto momente!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 11-02-2011, 08:31:09
jam une prane varisa :perqafim

sje vetem kukull :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 11-02-2011, 10:38:45
Ju them "Have a great day everyone" :engjell:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 11-02-2011, 10:45:49
thanks sweety :) :engjell:

:perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#567 ne: 11-02-2011, 11:49:09
ore shume qetesi ne forum :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#568 ne: 11-02-2011, 11:59:08
mos ka ndodh gje nga ndermaria mor aman :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 11-02-2011, 12:01:36
ka rene flak... me vinte keq te thoja qe u dogj e shkreta  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 12-02-2011, 00:20:35
duke menduar per lek plepin.. :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#571 ne: 12-02-2011, 08:11:28
Pres Erela prap sot mos me lej vetem,te me shoqeroj si dje psh!

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 12-02-2011, 16:27:50
na mbyten njomishtet... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#573 ne: 14-02-2011, 00:30:52
Gezuar festen te gjithve atyre qe e festojn...

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#574 ne: 14-02-2011, 07:48:02
Mirmengjesi per te gjithe,jave te mbare te keni!!!

Temat e fundit