×
Hyrja
Profili

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 31947

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#550 ne: 06-02-2011, 00:12:47
Hyra perseri nje xhiro ketej.. :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 09-02-2011, 13:21:46
pershendes te padukshmit.. :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 09-02-2011, 13:23:22
gimo na thave syte ! :engjell:

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#553 ne: 09-02-2011, 17:33:16
:perqafim erdha dhe pres te paraqitet si e gjall dikush ketu ne forum.. :D

 • Postime: 155

#554 ne: 10-02-2011, 08:25:43
shohe qe te gjithe jane ne gjume

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 10-02-2011, 08:50:52
:perqafim @ Gimi


jam une zgjuar varisa :perqafim :)

 • Postime: 2173

#556 ne: 10-02-2011, 12:10:48
reflekton gjate e gjere hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 10-02-2011, 16:21:08
mi futen kembet ne nje kepuce :

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#558 ne: 10-02-2011, 16:30:40
reflekton gjate e gjere hmmmmm:

edhe ti eee  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#559 ne: 10-02-2011, 17:40:40
aktivizova oferten e internetit ne tel..

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 10-02-2011, 17:48:35
dhe ecen nje hap me perpara...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 10-02-2011, 20:25:43
...kjo me qeteson totalisht... :)

Bond - Explosive

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#562 ne: 10-02-2011, 21:55:40
po fshij disa postime qe jane jashte teme ne forum.. :D

 • Postime: 155

#563 ne: 11-02-2011, 08:19:51
Dhe shoh qe askush nuk me shoqeron mua keto momente!

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 11-02-2011, 08:31:09
jam une prane varisa :perqafim

sje vetem kukull :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 11-02-2011, 10:38:45
Ju them "Have a great day everyone" :engjell:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 11-02-2011, 10:45:49
thanks sweety :) :engjell:

:perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#567 ne: 11-02-2011, 11:49:09
ore shume qetesi ne forum :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#568 ne: 11-02-2011, 11:59:08
mos ka ndodh gje nga ndermaria mor aman :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 11-02-2011, 12:01:36
ka rene flak... me vinte keq te thoja qe u dogj e shkreta  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 12-02-2011, 00:20:35
duke menduar per lek plepin.. :D

 • Postime: 155

#571 ne: 12-02-2011, 08:11:28
Pres Erela prap sot mos me lej vetem,te me shoqeroj si dje psh!

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 12-02-2011, 16:27:50
na mbyten njomishtet... :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#573 ne: 14-02-2011, 00:30:52
Gezuar festen te gjithve atyre qe e festojn...

 • Postime: 155

#574 ne: 14-02-2011, 07:48:02
Mirmengjesi per te gjithe,jave te mbare te keni!!!

Temat e fundit