Vjen nje moment dhe..!.. - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vjen nje moment dhe..!..

Vjen nje moment dhe..!..

· 2242 · 36623

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 14-02-2011, 10:12:17
GEZUAR DHE JAVE E MBARE PER TE GJITHE ISHALLA :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 14-02-2011, 12:24:34
amin.. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 16-02-2011, 22:22:53
..forumi bie ne qetesi!! :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 16-02-2011, 22:24:49
Mirembrema dreamm! :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 16-02-2011, 23:03:59
dhe te bien veshet rehat

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 16-02-2011, 23:05:59
Fillon te ngjallet shpresa :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 16-02-2011, 23:07:52
shpresat nuk vdesin asnjehere  :engjell:

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#582 ne: 16-02-2011, 23:09:56
shpresat nuk vdesin asnjehere  :engjell:
ashtu eshte, por ndodhe qe humbet  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 16-02-2011, 23:10:38
mbas shiut del dielli :)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#584 ne: 16-02-2011, 23:54:59
dhe mbas diellit vjen shiu :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 16-02-2011, 23:56:12
pastaj bresheri por prap del dielli :)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#586 ne: 16-02-2011, 23:57:30
dhe kjo eshte jeta, po te ishte ndryshe do ishte kot :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 16-02-2011, 23:58:15
dhe kjo eshte jeta, po te ishte ndryshe do ishte kot :)

shume e vertete  :)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#588 ne: 17-02-2011, 00:00:17

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 17-02-2011, 00:55:07
Arsenali ja cau rrjeten Barcelones... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 17-02-2011, 09:00:19
dhe Kosova ben 3 vjet pavarsi... Gezuar!

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 17-02-2011, 12:57:04
edhe mendoj kto kosovaret pse jane kaq te bukura valle... :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 17-02-2011, 14:14:33
Kete fjalen "kosovare" ta zevendesoj me "shqipetare" ky.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#593 ne: 17-02-2011, 14:24:59
Vjen nje moment dhe ai do te piqet aq sa duhet mos ke dert :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 17-02-2011, 20:03:56
kupton qe ka ardhur koha te besh kthese ne jeten tende ulesh dhe mendon sesi do ishte jeta po te martoheshe... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 01-03-2011, 22:44:27
vjen nje moment knu krevati ta bo me sy... :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#596 ne: 01-03-2011, 22:54:51
qe e stakon trurin

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#597 ne: 02-03-2011, 08:50:14
qe s'ta ndjen per asgje :)

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 02-03-2011, 16:15:57
kupton qe ka ardhur koha te besh kthese ne jeten tende ulesh dhe mendon sesi do ishte jeta po te martoheshe... :D

e bukur kjo..

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 02-03-2011, 17:29:48
qe nuk duron dot as veten tende... :D

Temat e fundit